TEŞKİLATIMLA BİR KERE DAHA GURUR DUYDUM

27 Mayıs 2012'de İstanbul teşkilatımız bir ilke daha imza attı. Bir kere daha tarih yazdı.
TT Arena stadında gerçekleştirdiğimiz İl Kongresi, her yönden muhteşem oldu ve hafızalarımıza kolay kolay silinmeyecek bir iz bıraktı.
Kongremizi muhteşem kılan, sadece katılımın sayısal yoğunluğu değil, aynı zamanda içeriğiydi. Bu tür organizasyonlarda sergilenen coşku ve heyecan, en az katılımcı yoğunluğu kadar önemlidir çünkü. Kongremizdeki coşku ve heyecan, kelimelerle anlatılır gibi değildi.
Bizim açımızdan bir diğer hassasiyet noktası da, organizasyonun büyük bir disiplin, başarı ve düzen içinde gerçekleştirilmesiydi.Teşkilatımız, bunu da en üst düzeyde başararak hepimizin yüzünü ağarttı.
Bu kongremiz dolayısıyla teşekkür etmemiz gereken o kadar çok kişi var ki...
En başta katılımıyla bizleri onurlandıran, Büyük Ustaya, Genel Başkanımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum. İstanbul'un her yerinden büyük bir heyecanla Arena'ya gelen ve orada coşkusunu, samimiyetini ve partisine olan duyarlılık ve sevdasını en üst düzeyde yansıtan bütün AK Partililere teşekkür ediyorum.
Ve böylesine önemli ve tarzı itibarıyla siyaset tarihimizde bir ilk olan bir kongreyi büyük bir başarıyla gerçekleştirerek teşkilatımızın organizasyon kabiliyetinin ne kadar yüksek olduğunu bir kere daha gösteren İstanbul teşkilatımıza ayrı bir sayfa açmak istiyorum:.
Organizasyonun her yönden aksaksız ve mükemmel geçmesi için uzun bir süreden beri geceli gündüzlü çalışan İl Yürütme ve Yönetim Kurulumuza,
İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza,Kadın kollarımıza,Gençlik kollarımıza, Mahalle başkanları ve mahalle yönetimlerimize, Delege ve üyelerimize,
Kısacası, teknik alt yapıda çalışanından, afiş asanlara, çaycısından şoförüne kadar, bu organizasyona emek veren, ter akıtan, kongremiz için sadece ellerini değil, bütün bir ruhunu ve yüreğini taşın altına koyan, şuuruyla, ahlakıyla, azmiyle, gayretiyle, inancıyla, coşku ve heyecanıyla TT Arena'ya mührünü vuran, her kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bu başarı sizin eseriniz.
Bu onur size ananızın ak sütü kadar helal.
Sizlerle gurur duyuyorum.
Böyle bir teşkilatla çalışmak fırsatını bana bahşettiği için bir kere daha Allaha hamdediyorum.
Artık İstanbul teşkilatı olarak önümüzde yeni bir dönem var.
Daha çok çalışacağımız, daha büyük başarılara, inşallah yine her birlikte imza atacağımız yeni bir dönem. Allah yar ve yardımcımız olsun.
Durmak yok, çalışmaya devam!

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete

AK TÜRKİYE