Deniz Zengin
Deniz Zengin

Tercihiniz Türk Telekom mu, bir daha düşünün...

Sevgili okurlarım bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde kendilerini Türkiye'nin entegre telekomünikasyon grubu olarak sıfatlandıran Avea, TTNET ve Türk Telekom artık aynı çatı altında birleşti.

3 büyük firmanın birleşmesi rakiplerinin gözünü korkutmuşsa bence hiç üzülmesinler çünkü bu ilgisizlik ve alakasızlıkla zaten çok uzun süre yaşayamazlar.

Yeni açmış olduğumuz ofisimiz için Türk Telekom'un internet, telefon ve Tivibu paketi kampanyasından faydalandık, TV'mizi henüz almadığımız için bağlantılarının yapılma aşamasına ulaşamadık ardında da Tivibu pakedini kullanmaktan vazgeçtik ve iptalini istedik -böyle bir hakkımızın olduğunu sözleşmeyi imzalarken söylemişlerdi- .

Müşteri Hizmetlerini arıyoruz, biz buraya gerekli formu oluşturduk sizi arayacaklar deniliyor ama arayan soran yok her gün aynı yanıtı almaya başlayınca ve telefonda sinir krizi geçirme moduna girince artık bu işe bir dur deme zamanı geldi diye düşündüm ve siz sevgili okurlarımla paylaşmak istedim. Hem belki siz de başınıza gelen böyle tatsız meseleleri bizlerle paylaşırsınız hep beraber sorunlarımıza çözüm buluruz.

Alt tarafı hiç kurulumu yapılmamış, fatura bile kesimine başlanmamış, hiç kullanılmamış bir pakedi sisteme iptal et diyecek bir çalışana ihtiyaç duyuyoruz. Yaa ama bana yazması kolay tam 2 aydır bunu kimseler başaramadı, üstelik sistemsel bir açıklarının olduğunu da açık açık kabul ediyorlar, bu durumda sevgili telekomünikasyon rakipleri hiç korkmayın bu kadar basit bir konuda böyle açıkları olan firmanın kimbilir daha ne açıkları vardır...

Sevgiyle kalın,

YAZARIN DİĞER YAZILARI
WhatsApp İhbar Hattı
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete