Adem Yıldız
Adem Yıldız

Vatan, Millet, Reis Ve Sokağa Çıkmayanlar!

Saygı değer dostlar, tarihi anlara tanık olduğumuz bu günlerde bir çok farklı kesimlerden yapılmış vefakarlık ve fedakarlık örneği Peygamber efendimizin OKÇULAR TEPESİ ile yaptığı uyarıya uymayan sahabelere nazire edercesine REİSİN milletimizden yapmasını istirham ettiği,milletimizin bir okçular tepesi hassasiyetiyle fedakarca nöbette duran eli öpülesi milletimizden MEVLAM razı olsun, ya sokağa çıkmayanların hali!

Ülkemizde açık ve net olarak söylemek gerekirse canilerin yapmak istedikleri her neyse, bir slogan haline gelen HALKIN GÜCÜ tankın GÜCÜNE GALİP GELMİŞTİR, sözü karşılığını bulmuştur.

İşin Ülke sevdası, Memlekete ve Bayrağa bağlılık gibi faktörlerinin dışında şöyle bir etkenini de vurgulamak hiçte yanlış olmasa gerek.

ÇOK ÖZEL BİR MİLLET, BAŞKOMUTAN VE ÇOK ÖZEL BİR LİDER HATTA DÜNYAYA ÖRNEK OLAN DÜNYA LİDERLERİNİN BU VEFAKAR TAVRI GERÇEKLEŞTİREN BU ÖZEL MİLLETİN BU GÜVENİ DUYDUĞU ÇOK ÖZEL BİR REİSİMİZİN OLMASINI  çok kıskanmışlardır.

Tabii ki böyle bir olgunun oluşması için etki tepki kuralına uyan ÖZEL BİR MİLLETİN ÖZEL BİR RESİSİNİN olması olgusunun bir arada olma ihtimalinin az olmasından dolayı dünya liderleri çok üzülmüşlerdir.

Farklı kesimlerin destek verdiği bu sahiplenmeye, bazı kesimlerin olaylar yatıştıktan sonra sahiplenmesi beni üzen en önemli etkendir.

SPOR CAMİASI olarak ilk günlerde kulüpler birliği başkanı GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ ın tepki ve destek bildirisinden dolayı spor camiasını kutluyorum.

Bazı kesimlerin en küçük bir eylem karşısında meydanlardan ve kameralardan eksik olmayan gürühları görmemek Milletimizi üzmüştür.

Milletimiz ne kadar özel bir MİLLET olduğunu gösterdiği direniş ve mücadelede görmekteyiz, bu olaylarda ŞEHİT düşen kardeşlerimize ALLAH tan rahmet, GAZİ olan kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum.

Unutmayalım ki bu olaylar KARŞISINDA DİK DURAN, TANKLARLA MÜCADELE EDEN, NÖBET TUTMAYA DEVAM EDEN bütün vatandaşlarımız eminim ki PEYGAMBER EFENDİMİZİN OKÇULAR TEPESİNDEKİ HASSASİYETİNE BÜRÜNEN ÜMMETİ BİLİNCİNDE HAREKET  ETMEKTEDİRLER.

Rabbim Milletimizi Peygamber Efendimizin şefaatine nail eylesin. Sokağa çıkmayanlar mı? Onları da yüce yaratıcının adaletine havale ediyoruz.

"LA TAHZEN, İNNELLAHE MEANA" "ÜZÜLME, ALLAH BİZİMLE BERABERDİR"

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete

AK TÜRKİYE