Adem Yıldız
Adem Yıldız

Lütfen sporun içerisindeki top'u elimizden almayın!

Saygı değer dostlar, uzun bir aradan sonra selam ve hasret giderme faslına giriş yapmayacağım, çünkü zamanımız yok, çünkü genç nesillerimiz ve gençliğimiz ateş altında!
Değerli bir büyüğümüz şöyle bir söz söylemişti;
Her şeyde; önce ahlak ve maneviyat!   Sözünü bu gülerde ne kadar anlam kazandığını    daha iyi anlamaktayız! 
Buradan ailelere, okullara, antrenör ve öğretmenlere hatta spor kulübü yöneticilerine sesleniyorum gençliğimizin ne hale geldiğinin, bu gidişatın ne gibi üzüntü verici durumlara sebep olduğunun farkındamısınız ve farkına varın lütfen!
Asıl olarak üzerine hiç eveleyip gevelemeden, kıvırtmadan tirübün şakşakçıları dediğimiz bazı taraftar guruplarına anlamsız derecede destekleyen yöneticilerin ayaklarını denk almasını istirham ediyorum,  
Ego larınızı tatmin edeceksiniz, iki şak şak alıp pof pof lanacaksınız diye lütfen tirübünleri uyuşturucu tacirlerinin eline bırakmamanız için yalvarıyorum!
Artık tusunami etkisi oluşturacak hareket ve eylemlere milletçe top yekün olarak destek vermeli ve bu oluşumların içerisinde yer almaya mecburuz,genç nesillerimiz yanıyor   ve  enteresan bir şekilde şunu söyleyebilirimki:
Ülkemiz dünya dengeleri bozulurken, dünyaya kafa tutarken, bizler ülkemizde benliğimiz ve değerlerimize karşı neden bu kadar pısırık kaldık, dünyaya dışa karşı kafa tutma iradesini gösteren ülkemiz gençliğinin yandığını görememektedir.
Bizim temel taşlarımız yerinde ama maalesef spor dediğimiz yeni dönem tirübün canavarlarının ve uyuştırıcu çetelerinin anılamsız içerisinde top'un olmadığı terör içeren spor anlayışının içerisinde top kavramı kaybolmuş durumdadır.
Terör ve bağımlılık yuvaları haline  gelen  tirübinlere lütfen el atalım ,
Lütfen sporun içerisindeki top'u elimizden almayın!
Gençliğimize sahip çıkın veya sahip çıkanlara destek olun!
Tirübün canavarlarını destekleyen yönetici ve her kim varsa ortadan kaldırın!
Selam ve dua i

ADEM YILDIZ    

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete