Doğanın korunması için geri dönüşüm bilincini her platformunda destekleyen İsviçreli Hero Baby, bu sefer kavanoz mamalarıyla ailelere ilham veriyor.

130 yılı geride bırakan bebek maması uzmanlığıyla Hero Baby, ‘’İçinde Yaratıcılık Var’’ çalışmasıyla beraber kavanoz mamalarının geri dönüşümünü destekleyerek farklılığını ortaya koyuyor. Ailelerinyaratıcılıklarını kullanmasına olanak sağlayan marka, kavanozdan ürünler tasarlanmasını için Hero Baby Türkiye instagram hesabından özgün teknikler paylaşıyor. ‘’İçinde Yaratıcılık Var’’ projesi sayesinde geri dönüşüm keyfini evde uygulayarak çevreyi korumaya destek olmanıza imkan sağlıyor.

Hem bebeklerinizin sağlıklı gelişimini destekleyin hem de evde keyifi vakit geçirin

Gelecek nesillerin dengeli beslenmesini odak noktası alan Hero Baby, organik tarımı destekleyerek özenle seçilen meyve ve sebzeleri kavanoz mamalarında bebeklerin sağlıklı gelişimi için annelere sunuyor. Bebeklerin kaliteli beslenmesinin destekçisi olan Hero Baby’nin mamaları sayesinde bebeklerin sağlıklı gelişimlerini destekleyeniyor, kavanozuyla da annelerin geri dönüşüme destek olmasına olanak sağlıyor.

Hero Baby’nin besleyici, sağlıklı ve eğlenceli dünyasını vurgulayan ‘’İçinde Yaratıcılık Var’’ projesi, kavanoz mamalarının dekoratif ürünlere dönüşmesini tasarlayarak, evde geçirilen dönemde keyifli anları çoğaltıyor. Yeniden değerlendirilme imkanı olan mama kavanozlarını kişiselleştiren anneler; mumluk, kar küresi, kalemlik gibi birbirinden farklı obje tasarımı yapıyor. Ailelerin yaratıcılığını keyifli bir hale getiren Hero Baby, mama kavanozlarının dekoratif ürünlere dönüştürüldüğü tasarımları ise instagram hesabından paylaşarak yol gösteriyor. Bu özel proje kapsamında tasarımlarını #içindeyaratıcılıkvar etiketiyle instagram hesaplarından paylaşanlara, kavanoz mama seti kazanma şansını da sunuluyor.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.