Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, keyifli bir uyku için şık ve kullanışlı modelleri LCW Dream Koleksiyonu altında topladı. Kadın ve erkekler için özel bir koleksiyonda bir araya gelen parçalar, hem uykuda hem de ev giyiminde rahatlık vadediyor.

LC Waikiki’nin hem kadın hem de erkekler için birbirinden şık ve fonksiyonel parçaları bir araya getirdiği LCW Dream Koleksiyonu, sezonun öne çıkan çizgileriyle hazırlandı. İster uzun ister kısa kollu, şort ya da pantolonlu takımlar bu sonbaharda uykuda rahatlık arayanlara birden çok seçenek sunuyor.

LCW Dream Kadın koleksiyonunda son zamanların trendi gömlek pijamalar, biye detaylı ve puantiyeli görünümlerle karşımıza çıkıyor. Ev giyiminde tercih edilen kimono sabahlıklar ise her daim şıklığını vurgulamak isteyenler için tasarlandı.

Erkek koleksiyonunda ise; bordo, haki yeşil ve mavinin öne çıktığı ekose desenler dikkat çekiyor. Alt giyimde çizgilere ve desenlere yer verilirken üst giyimde düz tasarımlar tercih ediliyor.

LC Waikiki hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 32 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 47 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 47.700 çalışanıyla hizmet veriyor.