Doğal ve sürdürülebilir besin tutkusuyla sağlıklı nesillerin gelişimine öncelik veren İsviçreli Hero Baby, Türkiye’nin en çok tercih edilen tahıllı kaşık maması serisi ile annelerin vazgeçilmez yol arkadaşı oluyor.

135 yıllık uzmanlığa sahip olan bebek maması markası İsviçreli Hero Baby, doğal tarımdan ve doğanın iyiliğinden ilham alarak geliştirdiği tahıllı kaşık mamalarıyla bebeklerin güvenli bir şekilde beslenmesini ve bu sayede sağlıklı gelişimlerini destekliyor. Günümüzde annelerin bebekleri için hijyenik ve sağlıklı besinlere ulaşabilmesi büyük bir önem taşıyor. Bu kritik faktörden yola çıkan markanın çeşitli vitamin kaynağı olan ürünleri, uluslararasıstandartlarda üretiliyor.

Yaklaşan kış mevsimine karşı bebeklerin bağışıklık sistemini destekleyerek, kuvvetlendirmeye yardımcı olan ürünler sunan Hero Baby, günlük mineral ihtiyaçlarının da karşılanmasına destek oluyor. Doğanın annelere ve bebeklere sunduğu iyilikle tahılların gücünü, tahıllı kaşık mama serisinde buluşturuyor.

Tahılların Besleyiciliği İle En Bol Çeşitler

Tahılların besleyici kuvvetini birbirinden lezzetli 13 farklı tahıllı kaşık mamasında sunan Hero Baby, anne mutfaklarının demirbaşı haline geliyor. Meyveler, vitaminler, mineraller ve lifli yapısıyla tahıllar gibi bebeklerin beslenmesinde ve sağlıklı gelişiminde önemli rol oynayan besin maddelerini tahıllı kaşık mamalarında birleştirerek, bebeklerin mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaya yardımcı oluyor. Anadolu’nun mirası olan siyez buğdayı ve birbirinden farklı tahılları özenle seçerek, bebeklerin beslenme sürecinde güvenle tüketebilmesini de sağlıyor.

Bebeklerin sağlıklı beslenmesi için el değmeden üretim

Bebeklerin sağlıklı yarınları için mevsiminde toplanan meyve ve tahıllar, Ar-Ge merkezinde 500’den fazla testten geçirildikten sonra el değmeden vakumlama yöntemiyle hijyenik ve sterilize bir ortamda hazırlanıyor. Doğal tarım koşullarında yetişitirilen meyve ve tahıllarla hazırlanan tahıllı kaşık mamaları, bebeklerin sağlıklı ve güçlü adımlar atmalarında önemli bir rol oynuyor.

Güvenli ve Hijyenik Üretim

Topluma karşı olan sorumluluğunu, ürünlerine ve üretim hattına yansıtan Hero Baby’nin Ankara’da bulunan iki fabrikası, küresel ölçekte yaşanan Covid- 19 salgını ile mücadele kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından sektöründe ilk kez TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’nı da almaya hak kazanıyor. Böylelikle hijyenik ve güvenli üretime karşı verdiği değerin altını bir kez daha çiziyor.

Ödül Üstüne Ödül

Uluslararası Tat Enstitüsü tarafından verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülenTürkiye’nin en çok tercih edilen kaşık maması olan Sütlü Meyveli 8 Tahıllı kaşık maması, bu ödülle Türkiye’nin ilk ve tek lezzet ödüllü bebek maması olmayı başarıyor. Ayrıca 2020 yılında Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde, marka tarafından tüketicilerini daha iyi anlamalarını sağlamak amaçlı yapılan araştırmalara verilen kategori olan ‘’Araştırmacı Baykuş’’ kategorisinde Bronz ödülün de aralarında bulunduğu pek çok ulusal ve uluslararası ödülün sahibi Hero Baby, annelerin gönül rahatlığıyla başvurdukları sağlıklı ve besleyici ek besin markası olarak öne plana çıkıyor. 6-36 ay arasındaki bebeklerin doğru beslenmesine ve damak tadının gelişmesine katkı sağlayan tahıllı kaşık maması serilerisiyle iddiasını ortaya koyuyor.