17. haftadan bu yana maç kazanamayan Trabzonspor, yeni transfer Ceyhun'un attığı 2 golle Gaziantepspor karşısında 3 puanı alan taraf oldu, 2 haftadır süren galibiyet özlemine de son verdi.

22 golün atıldığı 20. haftada 9 maçın 7'sini evsahibi takımlar kazandı. 2 karşılaşmayı ise deplasman takımları galip tamamladı.

Gol krallığında 12 golü bulunan Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex, Vestel Manisaspor'a 4 gol birden atan Ümit Karan ile birlikte bu hafta zirveyi paylaştı. Bu futbolcuları 8'er golle Galatasaraylı İliç, Vestel Manisasporlu Rafael ve Beşiktaşlı Bobo izledi.

Turkcell Süper Lig'de 20. haftada alınan sonuçlar, 21. haftanın programı ve puan durumu şöyle:

Antalyaspor-Konyaspor.............. 1 - 0

Gençlerbirliği-Bursaspor........... 1 - 0

Kayseri Erciyesspor-Ankaraspor..... 1 - 0

Sakaryaspor-Sivasspor..............1 - 3

Galatasaray-Vestel Manisaspor...... 4 - 0

Trabzonspor-Gaziantepspor.......... 2 - 0

Ankaragücü-Kayserispor............. 0 - 4

Beşiktaş-Denizlispor............... 2 - 0

Çaykur Rizespor-Fenerbahçe.........2 - 1

21. Hafta

16 Şubat Cuma

Konyaspor-Beşiktaş

17 Şubat Cumartesi

Bursaspor-Çaykur Rizespor

Gaziantepspor-Galatasaray

18 Şubat Pazar

Kayserispor-Kayseri Erciyesspor

Sivasspor-Antalyaspor

Ankaraspor-Gençlerbirliği

Vestel Manisaspor-Ankaragücü

Denizlispor-Trabzonspor

Fenerbahçe-Sakaryaspor















































































































































































Türkiye Süper Ligi 2006 - 2007 Puan Durumu
OGBMAYP
1.Fenerbahçe201253391941
2.Galatasaray201073382037
3.Beşiktaş201064281736
4.Kayserispor20875262031
5.Sivasspor20947222231
6.Gençlerbirliği20938222130
7.V.Manisaspor20857333029
8.Konyaspor20776242328
9.B.Ş.Ankaraspor205114222126
10.Bursaspor20758222326
11.Trabzonspor20668222124
12.Ç.Rizespor207310172224
13.Gaziantepspor20668202724
14.Ankaragücü20587212223
15.Antalyaspor20587202223
16.Denizlispor20479142419
17.Sakaryaspor203710122616
18.Erciyesspor203710173916