adidas ve Beşiktaş Jk’nın 2020-2021 futbol sezonu için hazırladığı formaların 20 Ağustos gecesi satışa sunulmasının ardından, taraftarların Beşiktaş JK formasında imzasıyla yerini alacağı “Beşiktaş Aşkına İmza At!” projesi için besiktasaskinaimza.net web sitesinin startı verildi. adidas ve Beşiktaş JK’nin birlikte hayata geçirdiği projede, oyuncular için taraftarların imzasını taşıyan özel formalar hazırlanacak.

adidas ve Beşiktaş JK’nin COVID_19 salgını nedeniyle 2019/2020 sezonunda futbolcu ve taraftarın birinden uzak kalarak statlarda buluşamamasından yola çıkarak hazırladığı “Beşiktaş Aşkına İmza At!” projesi, 18 Ağustos 2020 Salı günü Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında duyuruldu. 2020-2021 sezonu formalarıyla eş zamanlı tanıtılan proje, besiktasaskinaimza.net sitesinin dün akşam 19.03’de açılmasıyla aktif hale geldi.

Futbolcu ile taraftarı manevi olarak birbirine bağlayan projede, Beşiktaş taraftarları besiktasaskinaimza.net sitesine girerek forma çizimleri üzerinde ayrılan yerleri, kategorilerine göre seçip imzalarını atıyor. Taraftar formaya attığı bu imza ile hem forma satın alıyor hem de seçtiği kategoriye göre, aşkla bağlı olduğu Beşiktaş JK kulübüne destek sağlamış oluyor.


Beşiktaş futbol takımı imzalı formalar ile derbide mücadele edecek

Web sitesinde forma üzerine dijital imzasını bırakan taraftarın imzaları daha sonra tasarımcılar tarafından el emeği ile formalara aktarılacak. Taraftarların imzasını taşıyan formalar tamamlandığında Beşiktaş futbol takımı kendi sahasında oynayacağı bir derbi maçında bu formalar ile sahaya çıkacak. Ayrıca, taraftarların bu maddi manevi desteğine karşılık da, satın aldıkları formalar, futbolcuların imzasıyla kendilerine gönderilecek.