Kelebek imzalı yemek odaları, oturma grupları ve yatak odaları evlerinize sonbahar esintisini taşıyor.

Modern lüks oturma grubu; Elisse

Elisse koltuk takımları, modern lüks kavramına yenilikçi bir yorum getirirken, evinizde arzuladığınız estetik değişikliği her parçasıyla sağlıyor.İkili ve üçlü koltukların olmazsa olmaz tamamlayıcısı tekli koltuklar, Elisse koleksiyonunda el işçiliğinin eşsiz detaylarıyla göz dolduruyor. Yenilikçi tasarımıyla klas bir duruş sergileyen Elisse tekli koltuklar, metal ve ahşap ayak seçenekleriyle evinizde bir tasarım harikası olarak yerini alıyor.

Yeni Country yorumu; Angelic Dark

Angelic yemek odası, yeni Dark versiyonuyla country tarzı yeniden yorumluyor. Angelic Dark yemek odası, huzur veren doğal tonları ve mütevazı şık tasarımıyla dikkat çekerken, sandalye ve benchinde kullanılan sempatik ekose kumaşıyla da içinizi ısıtıyor. Country tarz yemek odalarının fonksiyonel tamamlayıcısı Tv ünitesi, Angelic Dark koleksiyonunda masif ayaklar üzerinde yükselirken, kullanışlı saklama alanlarıyla yemek sohbetleriniz bölünmeden servis yapmanıza imkan sağlıyor.

Angelic Dark koleksiyonunun şık yatak odasını oluşturan zarif karyolası ve fonksiyonel gardırobu, kullanışlı geniş bir şifonyer ve komodinlerle tamamlanıyor.