Fujifilm Türkiye Genel Müdürü Cengiz Metin, yetki alanında yürüttüğü başarılı operasyon süreçleri sonucunda 16 Ağustos itibarıyla Ortadoğu ve Afrika (MEA) Bölgesi, Corporate bölümlerden sorumlu Yetkili Direktör ve Grafik Sistemler, Fotoğraf Baskı Ürünleri ve Endüstriyel bölümleri Genel Müdür görevini de yürütecek.

Fujifilm Türkiye bünyesinde 2015 yılından beri Genel Müdürlük görevini üstlenen ve önemli başarılara imza atan Cengiz Metin, globalde önemli bir sorumluluk daha üstlendi. Metin, Dubai ofisinde Corporate bölümlerden sorumlu Yetkili Direktör ve Grafik Sistemler, Fotoğraf Baskı Ürünleri ve Endüstriyel bölümleri MEA (Ortadoğu ve Afrika) bölgesi Genel Müdür olarak görevlendirildi. 16 Ağustos itibarıyla yeni görevine başlayan Cengiz Metin, Fujifilm Türkiye’ye operasyonuna da Genel Müdür olarak hizmet etmeye devam edecek.

Cengiz Metin Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Cengiz Metin, Fontbonne Universitesi’nde İşletme master’ı yaptı. İş hayatına 2008 yılında Filmat Dış Ticaret A.Ş şirketinde başlayan Metin, kariyerine 2012 yılından beri Fujifilm’de devam ediyor.