Şarkıcı Zeynep Mansur geçtiğimiz günlerde zor anlar yaşadı. Şişli'deki bir rezidansın 12’nci katında oturan Zeynep Mansur geçtiğimiz Pazar günü arkadaşları ile evinde vakit geçirirken penceresinin önünde bir dron (uzaktan kumanda edilen hava aracı) fark etti.

Ünlü şarkıcı Zeynep Mansur Şişli'deki bir rezidansın 12’nci katında bulunan evinde arkadaşları ile oturduğu bir akşam penceresinin önünde bir dron (uzaktan kumanda edilen hava aracı) fark etti. Evinin içinin görüntülendiğini düşünen Zeynep Mansur, iddiasına göre; aşağıya bakıp dron'u kumanda eden kişiye “Ne yapıyorsun sen?” diye sordu ve “Evine bakıyorum” yanıtını aldı.

Ünlü şarkıcı, olayın ardından şikayette bulunarak tutanak tutturdu fakat o kişinin kendisi ile aynı binada oturduğunu öğrendi. İfade için çağrılan şahıs, yalnızca evinde bıraktığı köpeğini izlediğini söyleyerek Mansur'dan özür diledi.


Mansur, “Oturduğum rezidansın yönetimi de karakolda rapor tuttu. Tutanağım baki. Şikayetten vazgeçtim ama korkuyorum. Bu olay bende psikolojik baskı yarattı. Bir insan, evindeki köpeğe dışarıdan dron ile neden bakar? Bir daha aynı şey olursa avukatım savcılığa başvuracak” dedi.

ZEYNEP MANSUR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Zeynep Mansur, 22 Nisan 1976 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mısırlı bir baba ve Arnavut Türk kökenli bir annenin dört çocuğunun üçüncüsüdür. İki abisi, bir kız kardeşi vardır.17 yaşında ilk olarak Ankara’da, o yılların çok önemli bir gazinosu olan Altınnal Gazinosu’nda sahne aldı. 1998 yılında Ankara’dan İstanbul’a geldi. İstanbul’da çeşitli gazino ve barlarda sahne aldı. 2000 yılında sözlerini kendisinin yazdığı “Beyaz Sevdalar” isimli albümünü çıkardı. Ardından 2003 yılında “Yüzde Yüz Severim”, 2007’de “Sen Nasıl İstersen”, 2013 yılında “Yudum Yudum” ve 2016 yılında “Yine Bana Zor Geliyor” albümlerini çıkardı.Şarkıcılığının yanı sıra yazdığı kitaplar ile çalışma hayatına devam etti. 2003 yılında düz yazılardan oluşan ilk kitabı -kaybettiği dedesine ithaf ettiği- “Sarı Saçlarımı Kestim”i çıkardı. Ardından, “Platonik Bir Aşk” ve onun devamı niteliğinde olan “Gidiyorum Bu Aşktan” isimli romanlarını yayınladıktan sonra, ilişkilere yönelik “Ben Erkek Olsaydım” isimli kitabı yayınlandı. 2014 yılında ise “Sonbahar” isimli bir roman yazdı.

Sosyal sorumluluk projelerine de her zaman destek veren Zeynep Mansur, Boğa burcudur.Albümleri:Beyaz Sevdalar (2000)Yüzde Yüz Severim (2004)Sen Nasıl İstersen (2006)Yudum Yudum (2013)Yine Bana Zor Geliyor (2016)Video Klipleri:Beyaz SevdalarZor GelirYüzde Yüz SeverimKatlanamamSen Nasıl İstersenYudum YudumYine Bana Zor GeliyorKitapları:Sarı Saçlarımı Kestirdim (2003)Platonik Aşk (2004)Gidiyorum Bu Aşktan (2005)Ben Erkek Olsaydım (2009)Zeynep Mansur'un rol aldığı diziler ve filmler:2012 – Araf Zamanı (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)2010 – Gecekondu (Kendisi) (TvVProgramı)2009 – Hicran Yarası (Filiz) (TV Dizisi)1998 – Bizim Mahalle (TV Dizisi)1992 – Aşık Oldum (TV Dizisi)