Bir asrı aşkın tecrübesiyle kırmızı et sektörünün en önemli temsilcilerinden Bonfilet’in markalarından Bonet Döner, Beykent Şubesi’ndeki yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor. Hayata geçirdikleri yeni konsept ile müşterilerine taze ve güvenilir eti aracısız bir şekilde sunacaklarını belirten Bonfilet Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkoyun, hijyenik koşullarda elde edilen sağlıklı ve lezzetli etleri, ‘üreticiden direkt tüketiciye’ misyonu ile daha ulaşılabilir kılmayı hedeflediklerini söyledi.

Kırmızı et sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Bonfilet tarafından 2015 yılında kurulan Bonet Döner, yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor. Bonet Döner Beykent Şubesi’ne eklenen kasap bölümü ile tüketicilerin aracısız bir şekilde kırmızı ete ulaşması hedeflenirken müşteriler, seçecekleri etleri dilerlerse pişirterek de satın alabilecekler. Bir asrı aşkın tecrübesiyle tüketiciyi sağlıklı ve güvenilir et ile buluşturan Bonfilet’in “üreticiden direkt tüketiciye” misyonuyla hayata geçirdiği yeni kasap konsepti hakkında açıklamalarda bulunan Bonfilet Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkoyun, güvenilir kırmızı eti daha ulaşılabilir kılmayı amaçladıklarını belirtti.

Üreticiden Direkt Tüketiciye Daha Güvenilir ve Daha Ulaşılabilir Kırmızı Et!

“Bonet Döner restoranlarımızla aynı çatı altında konumlandırdığımız ‘Kasap’ bölümümüz, geleneksel kasaplık faaliyetlerini yaşatmaya çalıştığımız aynı zamanda iç mimarisinden servis şekline kadar modern bir çizginin yansıtıldığı yepyeni bir konsepti temsil ediyor. Müşterilerimize taze et ve et ürünlerimizi 115 yıllık tecrübemizden aldığımız et uzmanlığımız ve uluslararası düzeyde kabul gören üretim şeklimizle sunuyoruz.” ifadelerinde bulunan Hakan Akkoyun, “Bonet Döner’in Beykent Şubesi’nde pilot uygulama olarak başlattığımız yeni konseptimiz ile müşterilerimizin güvenilir kırmızı ete kolay ve aracısız bir şekilde ulaşabilmesini hedefliyoruz.” dedi. Türkiye’de kırmızı et sektörüne birçok ilk kazandırdıklarını vurgulayan Akkoyun, üretici firma olmamızın sorumluluğuyla yüksek kalite standartlarını uygulayarak, hijyenik koşullarda ürettiğimiz et ve et ürünlerimizi, Bonet Döner restoranlarımızda ‘üreticiden direkt tüketiciye’ misyonu ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunacağız.” açıklamasında bulundu.

Bonfilet Hakkında:

1905 yılında Akkoyun ailesinin hayvancılık ve kasaplık faaliyeti ile başlayıp dört kuşak boyunca büyüyerek devam eden şirket, 1970 yılında Akkoyun Et Pazarı çatısı altında faaliyetlerini sürdürmüş ve 1987 yılında Bonfilet adını almıştır. Bonfilet, 1994 yılında Türkiye’yi ilk kez MAP teknolojisi ile paketlenmiş et ve et ürünleriyle tanıştırmış ve yine Türkiye’nin ilk dondurulmuş köfte üreticisidir. 2007 yılında Türkiye’nin AB normlarındaki ilk et üretim tesisi için adım atmış ve 2010 yılında 34-001 Belgesi’ni alarak Bonfilet Et Üretim Tesisi’ni açmıştır. Ar-Ge çalışmaları kapsamında ürün çeşitliliğini artırarak, otomasyona dayalı daha kapsamlı bir üretim modeline geçen Bonfilet, güvenilir ve sağlıklı et ürünlerini geçmişinden aldığı zengin mirası ile birleştirerek sektörde öncü marka olarak lider konuma yükselmiştir. Ürünlerin üretiminden, raflarda yerini almasına kadar geçen sürede yüksek teknoloji kullanarak en kaliteli eti sunan Bonfilet, bir asrı aşkın bilgi ve tecrübesini 2015 yılında Bonet Döner markası ile güçlendirerek varlığını sürdürmektedir.