Tasarım ve işcilik anlamında estetik ortamlar yaratan Dita Mimarlık; ihtiyaca ve kurumsal kimliğe uygun ofis projelerini hayata geçirmeyi büyük biz titizlik ile sağlıyor.

Ofis içi mimari projelerindeki varoluşu ile sektörde adını oldukça fazla duyuran Dita Mimarlık, çalışma alanlarında çalışan kişilerin beklentilerini karşılayan ve günün en büyük kısmının geçtiği ofis ortamlarının sıkıcı ve kasvetli havasını dağıtarak, geleneksel ofis mimarisi çizgisini bir üst boyuta taşıyor. Ofis tasarımının sadece mobilyalar ve aydınlatmalar alarak yapılamayacağını düşünen ve bu düşüncede ilerleyen Dita Mimarlık; havalandırma, aydınlatma, akustik gibi hesaplanması gereken süreçleri de yardımcı markaları ile çözümlemeyi amaçlıyor. İhtiyaca uygun olarak baştan uca tasarım mottosuyla serüvenine başlarken aynı zamanda da işlevsellik ve tasarımdan hiçbir zaman uzaklaşmıyor.

İşletmeleri dinlemekle başlayıp isteklerini alan ve çalışanlara bir deneyim yaşatan Dita Mimarlık; sonrasında ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlarınızı belirler. Talepler doğrultusunda bir hayal kurar ve serüveni yaşayarak danışanların isteklerine uygun olarak bir konsept çalışması yapar. Daha sonra da taslak maliyet ile proje çalışmalarını yaparak gerçek bütçe ile uygulamaya geçilerek deneyimli kadrosu ile tasarımlarını gerçek hayata geçirmeye başlar.

İşletmelerin gerçekleştirdiği ticari faaliyete uygun tasarımları ile kurumsal kimlik bütünlüğü sağlayan marka, görsel tasarımı ile de beğeni toplayan ofisleri tasarlarken yapı sürecinde de farkını yaratıyor. Bu tür uygulamalarda kullanılan malzemeler, uzun vadede yıpranma payı ve yüksek maliyeti olan ürünler olduğundan dolayı; Dita Mimarlık tam da bu noktada müşterilerinin uzun vadede tasarruf etmesini sağlayan yapı ve mobilya ürünlerini kullanmaya dikkat ediyor.

Yaptığı tasarımları ile ofis alanlarınıza dinamik ve kimliğinizi ifade eden çizgilerle dokunan Dita Mimarlık ile tanışıp tasarım ekibimizle bir araya gelmek için bizi ziyaret edebilirsiniz.