Tekirdağ Spor Sosyal Tesisleri cay bahçesinde Korona virüsü salgını kurallarına uyarak 20-24 arası ücretsiz her gece birbirinden değerli sanatçılarla müzik keyfi

Tekirdağ Süleymanpaşa'nın Eşsiz Sahilinde açıldığı günden bugüne kadar, düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş,işini seven, saygılı çalışan arkadaşların misafirlere hizmet veren ve hep “ilk” leri yaratan yöneticiler ve çalışanlar Tekirdağ spor sosyal tesisleri mekanın ana felsefesi oldu.

ESKİ İSKELE SÜLEYMANPAŞA'NIN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

SÜLEYMANPAŞA'DA yakın zamanda hayata geçecek projelerin başında gelen Süleymanpaşa İskelesi hakkında da bilgi veren Başkan Yüksel, eski iskelenin, şehrin yeni cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerlediğine vurgu yaptı.

Süleymanpaşa'da uzun yıllardır atıl halde bulunan eski iskelenin, Türkiye Denizcilik İşletmesi tarafından Süleymanpaşa Belediyesi'ne devrinin yapılmasıyla birlikte çalışmalara başladıklarını anımsatan Başkan Yüksel, geçen 2 ayda büyük yol katettiklerini söyledi. Söz konusu alanda uygulanacak uygulanacak tesis projesi öncesinde iskelenin güçlendirme çalışmalarının yapıldığına dikkat çeken Başkan Yüksel, "Proje kapsamında fizibilitemizi yaparak çalışmalarımızı planladık. Kış şartlarına rağmen havaların da iyi gitmesi dolayısıyla çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bu sayede, öngördüğümüz çalışma programının da önüne geçtik. Bu durum, tamir ve tadilat çalışmalarının ardından tesislerimizi bir an önce kurarak, iskelemizi halkımızın hizmetine hedeflenen tarihten daha önce sunacağımız anlamına geliyor" diyerek müjde verdi.