Maharetli ustalarının benzersiz dokunuşuyla mutluluk tadında lezzetler hazırlayan Özsüt, şimdi Özsüt tatlarının müdavimlerine mutlu olmaları için bir neden daha sunuyor! Özsüt’ün yepyeni uygulamasıyla lezzet tutkunları, Özsütlerdeki her 25 TL’lik harcamaları için bir “Mutluluk Adımı” kazanarak 10 adımda diledikleri sütlü tatlının tadına hiçbir ücret ödemeden varacaklar.

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, yeni uygulamasıyla lezzet tutkunlarının mutluluğunu katlıyor! “Mutluluğa 10 Adım” sloganıyla yepyeni bir uygulamayı devreye alan marka, Özsüt’ün benzersiz tatlarının müdavimi olan misafirlerine çok tatlı bir sürpriz sunuyor.

Mutlu olmak için bir neden daha!

Yeni uygulamayla Özsüt müdavimleri, yapacakları her 25 TL’lik harcamada, bir “Mutluluk Adımı” kazanacaklar. Özsüt’ün özel olarak hazırladığı kartlarına her Mutluluk Adımı için bir damga basılacak olan lezzet severler, 10 damgayı tamamladıklarında diledikleri bir sütlü tatlıya ücretsiz olarak erişecekler.

Enfes tatlar lezzet tutkunlarını bekliyor

Lezzet tutkunları Özsüt’ün dillere destan sakızlı muhallebisinden keşkülüne, supanglesinden alametifarikası olan kazandibine kadar çeşit çeşit, enfes sütlü tatlılarından dilediklerini seçerek, mutluluklarına mutluluk katacaklar.

Özsüt müdavimleri “Mutluluğa 10 Adım” kartlarını tüm Özsütlerden edinebilirler.

Özsüt hakkında:

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 45 ilde 145’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt’ün geleneksel tatları, ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da yoğun ilgi görüyor. Bu doğrultuda Türkiye dışında da yatırımlarına devam eden marka, Azerbaycan’da bulunan 4 şubesiyle yurt dışındaki lezzet tutkunlarına da ulaşıyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.