Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Koparan Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek, imar yollarının açılacağının müjdesini verdi.

Koparan Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla Cuma namazı kılan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, mahallelilerle sohbet etti. Koparan Mahalle Muhtarı Fikret Kale ile birlikte Koparan Mahallesi sakinlerinin imar planıyla ilgili öneri ve taleplerini değerlendiren Şimşek, Koparan Mahallesi’nin kendisi için önemine vurgu yaparak “Koparan Mahallesi’nin benim kalbimdeki yeri farklı. Buranın imarı 2015’te başlamış 2017’de bitmiş.

Tapuları dağıtılmış tescil edilmiş. Buradaki vatandaşlarımıza soruyoruz neden zamanında tapularınız için başvurmadınız diye. Bilmediklerini, kendilerine iletilmediğini ve görmediklerini söylüyorlar. Ben belediye başkanınız olarak buradayım. Burası köylükten çıkıp mahalle statüsüne girdiyse bütün belediye hizmetlerini layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Muhtarımıza da ilettik. Gelin topraklarınızı biz belediyemizin başındayken alın. Baba miraslarınıza sahip çıkın” dedi.

Koparan Mahalle Muhtarı Fikret Kale ise; alt yapı ve doğalgazın Başkan Şimşek’in talimatıyla mahalleye geldiğini aktararak “Başkanımıza yaptığı hizmetler sebebiyle teşekkür ederiz” diyerek sözlerini noktaladı.