Geçtiğimiz haftalarda adını Tuba Ünsal ile yaşadığı aşk ile duyuran iş insanı Caner Karaloğlu, babasının Yeniköy'deki villasında parti yapmıştı. Karaloğlu önceki gece de aynı evde ünlü isimlerin de katıldığı 150 kişilik parti verdi. Partiye katılanlar arasında önceki gece başka bir partide yakalanan oyuncu Öykü Çelik'in olması dikkatlerden kaçmadı.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Parti tutkunları pandemi kurallarına uymamaya devam ediyor. İş insanı Caner Karaloğlu’nun düzenlediği partide sosyal mesafe ve maske kuralları dikkate alınmadı. Polis, particilere bir kez daha ceza yazdı.

Geçtiğimiz haftalarda adını Tuba Ünsal ile yaşadığı aşk ile duyuran iş insanı Caner Karaloğlu babasının Yeniköy'deki villasında yapmıştı. Karaloğlu, önceki gece yine aynı villada 150 kişilik bir parti daha verdi.

Partiden çıkanlar yine yüzlerini gizleyerek kaçmaya çalıştı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren partide Öykü Çelik basın mensuplarına görüntü vermemek için Caner Karaloğlu'nun özel şoförlü otoparktaki arabasına bindi. Çelik, bir gün önce de Etiler'deki bir rezidansta düzenlenen bir partiye katılmıştı.