Anadolu Sigorta’dan Yine Bir İlk: Ticari İşletmelere Özel Parametrik Salgın Hastalıklar Sigortası 7/24 Bilgi: TIKLA

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla seçme şansı sunan Yolcu360, Anadolu Sigortalı misafirlerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya ile Anadolu Sigortalılar, yurt içi yolculukları için Yolcu360.com üzerinden ihtiyaçları olan araç kiralamalarını yüzde 50 indirimli yapabiliyor.

20 Kasım 2020, İstanbul;

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralamanın e-pazaryeri Yolcu360.com, Anadolu Sigortalı misafirleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Anadolu Sigorta’dan poliçesi olanlar, Yolcu360’ın kendilerine özel günlük araç kiralamalarda sağladığı yüzde 50 indirimden yararlanabiliyor.

Kurumsal işbirlikleri ile misafirlerine avantajlı fırsatlar sunan Yolcu360, şimdi de Anadolu Sigorta müşterileri için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya ile Anadolu Sigortalılar, günlük (1-29 gün arası) yapacakları yurt içi araç kiralamalarında kendilerine özel indirimden faydalanabiliyor. Kampanyanın aktif hale gelmesi için Yolcu360 kampanyalar sayfasında yer alan kampanya kodu alanına Anadolu Sigortalıların kampanyaya özel kodu girmesi yeterli oluyor. Ardından gelen listeden binlerce marka ve model arasından istedikleri aracı yüzde 50 indirimle kiralayıp, Yolcu360 ile yolculuklarını başlatabiliyorlar.

Yolcu360’ın yeni kampanyası, Anadolu Sigorta’dan poliçesi olan, “veri işleme/iletişim” izni bulunan ve Anadolu Sigorta tarafından e-posta yolu ile kampanya kodu iletilen misafirler için 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360, misafirlerine en uygun fiyatlı aracı dakikalar içerisinde kiralama şansı sunuyor.