Kayaktan, kayak bağlamasına, kayak batonlarından kar botlarına, kayak ceketlerinden kayak pantolonlarına, eldivenlerden berelere geniş ekipman yelpazesi ve kıyafet koleksiyonu sunan Rossignol, SPX mağazaları ve www.spx.com.tr‘de; yeni kış koleksiyonunda moda tasarımı ile birleşen teknolojinin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Kayak kıyafetlerini yeniden tanımlamak için yıllardır hayal gücü yüksek moda tasarımcısı Jean-Charles de Castelbajac ile birlikte çalışan Rossignol, JCC imzalı kış koleksiyonu ile hem şıklık hem de teknoloji sunuyor.

Rossignol JCC Mooni Flock Down Kayak Ceketi

Rossignol Mooni Flock Down Kayak Ceketi, Jean-Charles de Castelbajac’ın sıra dışı anlayışını yansıtıyor. Konfor için streç dokuma kumaş ile parlak siyah zeminde patlayan renkli bir dikiş baskısına ve eğlenceli detaylara sahip olan Rossignol Mooni Flock Down Kayak Ceketi vücudun dış hatlarına uyan sıkı bir uyum içinde rahat ve şık bir görünüm için tasarlandı. Sıcağı içeride tutan bomber ceket; Du Faubourg®' sistemi ile en yüksek kalitede dolduruldu.

Rossignol Mooni Flock Down Kayak Ceketi dayanıklı su itici (DWR) kaplama hafif yağmur ve karı tutmama özelliği ile su geçirmez, nefes alabilir teknolojisi ile kar veya yağmurda kuru ve rahat kalmanızı sağlayarak daha fazla konfor, daha fazla hareket kabiliyeti ve doğal hareket açıklığı için vücudunuzla birlikte hareket edebilecek en yüksek esnekliğe sahip performans sunuyor.

Rossignol JCC Dami Softshell Kayak Pantolonu

Çarpıcı derecede şık ve ultramodern olan Rossignol JCC Dami Softshell Kayak Pantolonu, kayak ve stilin zarif bir vizyonu olarak pistlerde öne çıkmanız için tasarlandı. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Jean-Charles de Castelbajac iş birliği içinde yaratılan bu model, şık ve dar kesimlere ve klasik tamamen siyah görünüme sahiptir. Esnek, su geçirmez malzemeden üretilen bu kayak pantolonu, kayaktan sonra da gün boyu rahatlık sunuyor. Vücudun kıvrımlarına uyan sıkı bir uyum ve forma uygun bir görünüm için tasarlanan kayak pantolonu, su geçirmez kaplaması ile kar veya yağmurda kuru ve rahat kalmanızı sağlıyor. Rüzgara dayanıklı kumaşı hava dolaşımını sürdürüyor. Daha fazla konfor ve hareketlilik için vücudunuzla entegre olabilen elastan, spandeks ile esneme hareketlerine entegre performans kumaşı ile dört yönlü esneme sunuyor.

Rossignol JCC Mc Mooni Down Kayak Ceketi

Moda tasarımcısı Jean-Charles de Castelbajac, yaratıcı vizyonunu Rossignol Mc Moonie Down Kayak Ceketi'ne de taşıyor. Şık ve parlak bir görünüme sahip bomber ceket, değişen arazide gezinirken her hareketinizi takip eden birinci sınıf 4 yöne esneyebilen kumaştan yapıldı. Yüksek yalıtımı ile sizi sıcak tutarken zarif kısa ve kıvrımlı kesimi ile belinizi vurgular. Hava koşullarına dayanıklı su geçirmez fermuarları ile ıslak hava korumasını maksimize ediyor. Tasarımın kendine özgü stili ile parlak ana renk dokunuşları zarif ve neşeli bir kış vaat ediyor.