Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, Tepe Home’da göreve geldiği günden bu zaman dilimine kadar gerçekleştirdiği yenilikleri anlattı. Tepe Home ilkelerinden ve gelecek hedeflerinden de bahseden Çapan, online hizmet kalitesini arttıracaklarını söyledi.

“Tepe Home ailesi olarak çalışanlarımızla birlikte dört ana ilkeyi benimsiyor ve kurum kültürümüzün merkezine alıyoruz” diyerek sözlerine başlayan Levent Çapan şunları söyledi: “İlkelerimizin başında insana saygı duymak yer alıyor. Şirket içi ve dışı iletişimimizin saygılı, güven temelli olmasına özen gösteriyoruz. Eşitliği ön planda tutarak tüm çalışanlarımızın fikirlerine önem veriyoruz. İkinci temel prensibimiz; müşteri memnuniyetini artırmak. Müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini kolaylaştırmak için çözüm odaklı bir yaklaşımla, güler yüzlü bir iletişimi hedefliyoruz. Üçüncü ilkemiz, daima daha iyinin arayışında olmak. Şirket olarak değişime açık, sürekli eğitime ve bireysel gelişime önem veren bir bakış açısına sahibiz. Dördündü ilkemiz dürüst ve ahlaklı olmak. Etik ve insani değerleri her şeyin üstünde tutarak sosyal yaşama, doğaya saygılı, dürüst bireyler olarak aynı çalışma ortamını paylaşıyoruz. Kurum kültürümüzü bu temeller üzerinde kurarak kurumumuzun ve çalışanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.”

“Kurum kültürü oluşturduk”

Tepe Home ailesi olarak gerek benimsediğimiz ilkelerle gerekse şirket içi iletişim ile güçlü bir kurum kültürü oluşturduklarını vurgulayan Çapan, aynı amaç için güven, bağlılık ve büyük bir motivasyonla çalıştıklarını ifade etti. Ekip ruhunu hiçbir zaman kaybetmediklerini söyleyen Çapan “Dayanışmamızı güçlendiriyoruz. Birbirleri ile empati kuran, koordineli, motivasyonu yüksek, huzurlu ve mutlu çalışanların olduğu bir şirket kültürü oluşumu içindeyiz. Hepimiz ortak değerler için emek veriyor ve aynı bir hedefe doğru koşuyoruz. Durum böyle olunca, başarı da bunun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkıyor” açıklamasında bulundu.

“Daha fazla tüketiciye ulaşacağız”

Her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşarak satış noktalarının sayısını artırmaya devam ettiklerini dile getiren Levent Çapan “Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarımızı daha da hızlanarak toplu satış projelerinde iş birliklerimizi sürdüreceğiz. En büyük önceliklerimizden biri olan online mağazamızda ürün çeşitliliğimizi hızla artırıyoruz. Bunun yanı sıra, yatırımlarımızı da online hizmet kalitesini yükselten, alışveriş deneyimini özelleştiren yenilikçi yaklaşımlara yönlendirmeye devam edeceğiz” dedi.