Pegasus Hava Yolları sosyal medya hesabından paylaştı,Şimdi seyahatleriniz daha da esnek! Tüm yurt içi ve yurt dışı biletlerde cezasız değişiklik hakkından faydalanabilirsiniz. Seyahat planınız değişirse ceza ödemeden, yalnızca iki bilet arasındaki toplam ücret farkını ödeyerek biletinizi değiştirebilir ya da cezasız açığa alabilirsiniz.

Bunlara dikkat!

·Kampanya, tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşları için, 27 Ağustos 2020 00:01 ile 31 Mart 2021 23:59 arasındaki biletlemelerde geçerlidir.

·Tüm yurt içi ve yurt dışı bilet sınıflarında cezasız değişiklik ya da açığa alma hakkı bulunmaktadır.

·Değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise ücret farkı tahsil edilir.

·Değişiklik yapılan uçuşun toplam Taşıma Ücretinin ilk uçuştakinden düşük olması durumunda iade yapılmaz.

·Yalnızca tarifeli Pegasus seferleri için geçerlidir.

·Değişiklikler uçuştan en az 2 saat önce yapılmalıdır.

·Kampanya sadece bilet tarihi değişikliği ve açığa alma işlemi içindir. Uçuş iptalini ya da isim değişikliğini kapsamaz.

.Cezasız değişiklik hakkı haricinde başka bir kampanyadan faydalanılarak alınan biletlerde cezasız değişiklik kampanyasından yararlanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

·Değişiklik, uçuşta müsaitlik durumuna göre mümkündür.

·GDS üzerinden yapılan satışlarda ilk değişiklik ücretsiz olup, ikinci ve diğer değişiklikler ücrete tabi olacaktır.

·Çağrı merkezi üzerinden yapılacak bilet değişiklikleri için hizmet bedeli tahsil edilmektedir.

·31 Mart 2021 23:59 tarihine kadar yapılacak tüm değişikliklerde yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilir ya da cezasız açığa alabilirsiniz.


·31 Mart 2021 23:59’tan sonra, Yolcuların yalnızca bir defa ücretsiz değişiklik ve açığa alma hakkı mevcut olup, 2. ve daha sonraki değişikliklerde ve açığa alma işlemlerinde https://www.flypgs.com/faydali-bilgiler/ucusun-icin-bilgiler/genel-kurallar#2041 adresinde belirtilen işlem bedelleri uygulanacaktır.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, kampanyadan önce gerçekleştirilmiş biletlemeler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.