#7 gün 24 saat sigorta hizmeti Merka Anadolu sigorta

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla kiralama fırsatı sunan Yolcu360, araçlarında uyguladığı hijyen ve dezenfeksiyon uygulamalarıyla misafirlerinin sağlığını da koruyor.

16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nde, temizlik ve dezenfeksiyonun önemini vurgulayan Yolcu360, araçlarını kullanıcıya teslim etmeden önce sık temas edilen yüzeylerin dezenfekte edilmesini sağlıyor.

14 Ocak 2020, İstanbul;

Pandemi tüketicilerin pek çok alışkanlığını değiştirdi. Sınırlı uçuşlar ve toplu taşıma araçlarında enfeksiyon bulaşma riski, bireysel araç kiralamaya ilgiyi artırdı. Araç kiralama deneyimlerinde ise hijyen, kullanıcıların özellikle dikkat ettiği bir konu haline geldi. Araç kiralayanlar, artık araçları teslim alırken en az insan temasına dikkat ederken, direksiyondan kapı kollarına kadar her şeyin dezenfekte edildiğinden emin olma ihtiyacı duymaya başladı.

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan online araç kiralama platformu Yolcu360.com, 16 Ocak - Dünya Hijyen Günü’ne özel yaptığı açıklama ile platform üzerinden kiralanan araçlarda pandeminin başından itibaren uyguladığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları ile hijyen ve dezenfeksiyon garantili bir yolculuk sağladığını ve bundan sonraki dönemde de söz konusu uygulamaların rutine yerleşeceğini duyurdu.

Pandemi etkisinin devam ettiği bu günlerde misafirlerinin sağlığını koruyacak önlemler alan Yolcu360, iş ortakları ile birlikte her kullanımdan sonra araçlarının temizliğini titizlikle yapıyor. Araçlar misafirlere teslim edilmeden önce; direksiyon, vites kolu, kapı kolu, emniyet kemeri, ekran, anahtar bölgesi, tuş ve düğmeler gibi gün içerisinde sıkça temas edilen bölgeler, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile siliniyor. Araçlarda yüksek hijyen standartları sağlanarak, misafirler korunuyor.

Öncelik misafirlerin sağlığı ve güvenliği

Pandemi dönemine özel aldıkları hijyen önlemleri ve tedbirler ile sağlıklı ve güvenli araç kiralama deneyimi sunan Yolcu360, misafirleri tarafından kiralanan araçların teslimi öncesinde dezenfekte edilmesini sağlıyor. Misafir sağlığını ve güvenliğini öncelik olarak belirleyen Yolcu360, araç kiralayacak misafirlerine sadece aracı kiraladıkları anda değil, yolculuklarının başından sonuna kadar güvenilir bir yol arkadaşı olma amacı ile hizmet veriyor. Marka, iş ortakları ile birlikte misafirlerine yüksek hijyen standartlarına uygun hizmet sunmak için çalışmalar yapıyor. Hizmet ağına kattığı her yeni paydaşı ile hijyen ve dezenfeksiyon standartları paylaşılıyor ve titizlikle uygulanması sağlanıyor.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360, pandemi döneminde de misafirlerine en uygun ve en hijyenik aracı dakikalar içerisinde kiralama şansı sunuyor.