A101 saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve kaça kadar açık? İşte A101 çalışma saatleri 2021!

A101 çalışma saatleri alışveriş yapacak vatandaşlar tarafından gün içinde sorgulanıyor. Özellikle Perşembe günleri satışa çıkardığı aktüel ürünleri ile büyük ilgi görüyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemler doğrultusunda marketlerin çalışma saatlerinde düzenlemeye gidildi. Sabah saatlerinden itibaren en yakın marketlere gitmek isteyen vatandaşlar A101 saat kaçta açılıyor sorusunun cevabını araştırırken, akşam saatlerinde ise A101 saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık gibi sorular yanıtını arıyor. Peki, 2021 A101 marketleri saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte çalışma saatleri

A101 Çalışma Saatleri 2021

A101'in resmi internet sitesinde yer alan güncel bilgilere göre açılış kapanış saatleri listesini öğrenmek için doğru yerdesiniz. A101 marketlerine gitmeden önce bu başlık altından çalışma saatleri bilgilerini öğrenebilirsiniz.


İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" adlı genelgeye göre; bakkal ve marketler, düşük, orta ve yüksek risk grubundaki illerde 07.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

RİSK GRUBUNA GÖRE İLLER

Düşük risk grubunda yer alan iller; Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Iğdır, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Uşak, Van.

Orta risk grubunda yer alan iller; Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Bartın, Bayburt, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Malatya, Manisa, Nevşehir, Sivas, Tunceli, Yozgat.

Yüksek risk grubunda yer alan iller; Antalya, Ardahan, Artvin, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Düzce, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak.

Çok yüksek risk grubunda yer alan iller ise Adıyaman, Aksaray, Amasya, Balıkesir, Burdur, Edirne, Giresun, Gümüşhane, Konya, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon.

A101 Saat Kaçta Açılıyor?

Türkiye'nin 81 ilinde sayısız şubesi ve personeli ile milyonlarca kişiye hizmet veren A101 marketleri illere göre değişiklik gösteriyor.

A101 Saat Kaçta Kapanıyor, Kaça Kadar Açık?

A101 marketleri illere göre değişiklik gösteriyor. Mesai saati bitmeden yaklaşık 10 dakika önce ise kasalara kapanıyor ve alışveriş yapılamıyor. A101 marketlerden alışveriş yapabilmeniz için hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün belirtilen saatlerde şubelere gidebilirsiniz.