Doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L'Occitane, “Me Spa by L’Occitane” konseptiyle Türkiye’deki ilk Spa’larını Antalya’nın turkuaz sahillerinde yer alan Nirvana Hotelleri’nin içinde açıyor.

Wellness deneyimine yeni bir soluk getirecek olan SPA’lar zinciri Nirvana Cosmopolitan, Nirvana Mediterranean Excellence ve Nirvana Dolce Vita Luxury Otelleri’nin içinde yer alacak.

Türkiye'de lüks otelcilik sektörüne öncülük eden Nirvana Hotelleri, bu güçlü işbirliğiyle lüks bir well-being (sağlık) yolculuğu sunmak için L'Occitane’ın güçlü duyusal zenginliğini ve doğallığını misafirlerine taşıyor.

Ortaklıkla ilgili, L’Occitane Genel Müdürü Pınar Akçam, “Spa’ların Akdeniz'in zengin yaşam sanatı ruhunu yansıtacağını ve misafirlere eşsiz bir deneyim sunulacağını” söylerken, Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan, “Doğayı kalbimize yakın tutarken birinci sınıf bir müşteri deneyimi sağlamak temel değerlerimiz arasında yer alıyor” diyor.

Türkiye’de ilk kez Spa açan L’Occitane’ın Global B2B&Spa Genel Müdürü Frederic Darque mutlu haberi “Güney Fransa'nın güneşli topraklarından esinlenen, tamamen entegre bir well-being (sağlık) yolculuğuna sahip Spa L’OCCITANE’ın benzersizliğini Antalya’ya getirmekten mutluluk duyuyoruz” diyerek açıklıyor.

Misafirler ME Spa by L’OCCITANE’a adım attıklarında adeta Provence'ın küçük bir köşesine giriş yapıyorlar. Her jest, her içerik ve her ritüel Provence'den ilham alıyor. Spa yolculuğu, yüzü ve vücudu L'Occitane'ın kapsamlı spa menüsünde yer alan bakımlara hazır hale getiren özel bir karşılama ritüeli ile başlıyor. Tamamı elle gerçekleştirilen özel sekanslar, Provence'den gelen, onaylı ve etkinliği kanıtlanmış otantik içeriklerle birleştiriliyor.

Bakımlardan önce veya sonra misafirler, huzurlu dinlenme alanları, kapalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları ve buhar odaları gibi tüm sağlık olanaklarının keyfini çıkarabiliyorlar. Spa deneyimi otelin odalarında da devam ediyor ve misafirler ücretsiz olarak sunulan L'Occitane buklet malzemeleri kullanabiliyorlar.

L’OCCITANE GROUP HAKKINDA

L'OCCITANE Group, doğal ve organik içerik bakımından zengin güzellik ve well-being (sağlık) ürünleri üreten ve satışını yapan uluslararası bir gruptur. Birinci sınıf güzellik pazarında küresel bir lider olan Grup’un, sahip olduğu 1.600'ün üzerinde mağaza dâhil 3.000'den fazla perakende satış noktası bulunmaktadır ve 90 ülkede faaliyet göstermektedir. Grup, altı markasıyla - L'OCCITANE en Provence, Melvita, Erborian, L'OCCITANE au Brésil, LimeLife ve ELEMIS - doğaya, çevreye ve içerisindeki insanlara saygılı, yüksek kaliteli ürünler kullanarak yeni ve olağanüstü güzellik deneyimleri sunmaktadır.

SPA L’OCCITANE HAKKINDA

30 ülkede 100'ün üzerindeki spa’sı ile Spa L'OCCITANE, L'OCCITANE Markasının doğal bir uzantısıdır. Spa L'OCCITANE, Provence'den gelen, menşei onaylı ve etkinliği kanıtlanmış otantik içerikleri, dünya çapındaki en iyi geleneksel masaj terapileri ile birleştirmektedir. Tamamı elle gerçekleştirilen, özel sekanslar ile bütünleşmiş tüm ritüellerimiz Güney Fransa'nın güneşli topraklarına gerçekleştirilen unutulmaz bir well-being (sağlık) yolculuğu sunmaktadır. Spa L'OCCITANE ile kendinizi Provence'a yapacağınız tek yönlü, duyulara hitap eden bir gezi ile şımartın ve markayı Akdeniz yaşam sanatından ilham alan bütünsel bir yolculukta