Fly Service’in CEO’su Gökhan Sarıgöl,Günün 24 saati kişisel hava yolculuğu sağlamak ve sizi istediğiniz yere, her zaman ve genellikle çok kısa sürede ulaştırmak için hizmetinizdeyiz.

Yardımımız sadece bununla sınırlı değil, aynı zamanda beklentilerinizi karşılayan bir uçak seçmenize de yardımcı olabilir. İkram, kara ulaşımı, oteller ve yardım için de düzenleme yapılabilir. Türkiye genelindeki havalimanı ofislerimizden biletleme imkanları da hizmetlerimiz arasındadır.

Tüm misafirler ve anlaşmalı kuruluşlar sunulan özel ve ayrıcalıklı bir hizmetten yararlanabilir.

TAV "primeclass" Dış Hatlar Terminali'nde sunulan CIP hizmetinin bir parçasıdır. 7/24 açık olan salonda kablolu ve kablosuz internet, TV, günlük gazeteler, haftalık ve aylık dergiler gibi imkanların yanı sıra BTA CompFree Services tarafından hazırlanan ve beklemenin de uzaklarda dinlendirici bir atmosferde yapılabildiği snack bar uçuş duyuruları.

İster gelirken ister ayrılırken CIP Servisi, seyahatlerine stresten başlamak veya sonlandırmak isteyenler için hoş bir atmosferde kişisel bakımın yanı sıra olağanüstü esneklik, konfor, rahatlık, birinci sınıf bir ortam ve hızlı, karmaşık olmayan kullanım sunar. CIP hizmetinden, özel CIP yolcu hizmeti personelimizin yardımıyla, business class ile seyahat eden herkes tarafından veya sadece ön rezervasyon yaptırılarak yararlanılabilir.

#UÇAK KİRALAMA