Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri MP TV ile Youtube canlı yayında şanslı numaraları belli olan MPİ Sayısal Loto sonuçları bugün (17 Mayıs 2021 Pazartesi) şans oyunu severlere duyuruldu. Aylardır 6 şanslı numarayı tahmin edebilen çıkmaması nedeniyle peş peşe gelen devirler sonucunda 153 Milyon TL ile MPİ tarihinin en yüksek büyük ikramiye tutarını kazanmak isteyen şans oyunu severler kazandıran numaraları öğrenmek amacıyla 17 Mayıs MPİ Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? sorusu üzerinden araştırmalarına devam ediyor. Milli Piyango Online ile 17 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve MPİ online bilet sorgulama ekranı detayları.
"Sayısal Loto sonuçları" Milli Piyango Online aracılığıyla her hafta 3 gün MP TV - Youtube ortak canlı yayında şans oyunu severlere duyurulmaya devam ediliyor. Aylardır gelen devirler sonucunda 153 Milyon Türk Lirası'nı aşan çılgın büyük ikramiye tutarına sahip olmak isteyenler Milli Piyango Online üzerinden ve MPİ bayilerinde kupon doldurarak canlı çekilişe dahil oluyor. Bugünkü (17 Mayıs 2021 Pazartesi) MP TV canlı çekilişinde çıkan kazandıran numaraları merak edenler 17 Mayıs MPİ Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? sorusu üzerinden bilgi sahibi olmaya çalışıyor.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (17 MAYIS)
Milli Piyango Online ile 17 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve şanslı numaralarla MPİ online bilet sorgulama motoru şöyle;

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 17 Mayıs Sayısal Loto sonuçları: 48 - 62 - 21 - 90 - 46 - 89 + 6 (JOKER)