Türkiye’de sayılı güzellik ve Spa merkezinde kullanılan Biologique Recherche ürünleri, yaşlanma karşıtı, toparlayıcı, leke giderici ve detox etkili bakımlarıyla, Grand Hyatt Istanbul Gaia Spa’da cildine özen gösterenleri bekliyor.

Grand Hyatt İstanbul içinde yer alan Gaia Spa, kusursuz bir cilt için gerekli tüm profesyonel ekipmanlara sahip olan 4 odası ile İstanbul’un merkezinde, dünyaca ünlü ve aynı zamanda alanında en başarılı markalardan Bioloqiue Recherge ürünleriyle profesyonel cilt bakımı sunuyor. Her mevsim kendini yenilemek ve cildini tazelemek isteyenlerin tercihi olan Gaia Spa, cilt bakımında çığır açan Bioloqiue Recherge ürünleriyle beş ayrı paket hazırladı. Hassas cildi dengeleyen yaşlanma karşıtı, derin peeling etkili ve toparlayıcı, koyu lekelerin görünümünü azaltan ve detox etkili oksijen yüz bakımı seçenekleriyle her cildin ihtiyacına göre hazırlanan paketler, Biologique Recherche Metodolojisinin güzellik bakımına yönelik klinik yaklaşımına dayanıyor. Gaia Spa’nın eşsiz atmosferinde, yenilikçi ve titiz protokollerin ve prosedürlerin yanı sıra, saf, konsantre, ham bileşenlerin kullanıldığı Bioloqiue Recherge ürünleriyle yenilenme zamanı…

Benzersiz bir Spa deneyimi

Kıtaların kesiştiği verimli toprakların bereketini ve yüzyıllar öncesinden gelen banyo geleneğini modern spa ve hamam kavramları ile birleştiren Gaia Spa, rahatlatıcı ve enerji veren masaj terapileri ile zarif, modern spa terapileri ve otantik Türk ritüellerini birleştirerek eşsiz bir Spa deneyimi yaratıyor. Yüksek kalitede organik ürünlerle doğal tedavi yöntemleri de uygulayan Gaia Spa’nın misafirleri, gün ışığı alan geniş fitness alanı, aletli pilates stüdyosu, açık havuz & tenis kortu ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor.