Anadolu Sigorta, dijital platformları aracılığıyla ilk kez Yeni Nesil Konut Sigortası yaptıran bireysel müşterilerine dijital alışveriş kodu kazandırıyor. 31 Aralık tarihine kadar Yeni Nesil Konut Sigorta poliçesi satın alan müşteriler, 50 TL’lik dijital alışveriş kodunun da sahibi olacak.

Dijital uygulamalarıyla sigortalılarının hayatını kolaylaştıran, yeniliklere ve kampanyalara imza atan Anadolu Sigorta, Aralık ayına özel yeni bir kampanya başlattı. Anadolu Sigorta’dan ilk kez, dijital platformları aracılığıyla Yeni Nesil Konut Sigortası yaptıran bireysel müşterilerine 50 TL’lik dijital alışveriş kodu sunarak, alışverişlerinde avantaj sağlıyor.

Poliçe düzenleme tarihi 1 Aralık ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında olan Yeni Nesil Nesil Konut Sigortası poliçeleri için geçerli kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta dijital platformlarından konut sigortası teklifi alma aşamasında yer alan “Acente” seçim imkanı ile müşteriler poliçe işlemlerinin takibi için kendi satış kanalını da seçebiliyor.