Kalben'in ‘Eski Dünyanın Yangını’ isimli yeni albümünün lansmanını Decentraland Metaverse'de düzenleyen BtcTurk | PRO, albümün turnesini 10 Şubat saat 21.00'de Zorlu PSM'nin ev sahipliğinde başlatıyor.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, #BtcTurkPROileSahnede konseptiyle hayata geçirdiği konserlerine bir yenisini daha ekliyor. Yaz aylarında 54 açık hava konser sponsorluğuyla; Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu, Ayta Sözeri, Mabel Matiz gibi isimleri müzikseverlerle bir araya getiren ve Emre Aydın Yaz Turnesiyle birlikte bine yakın kullanıcısını ücretsiz konserlerle buluşturan BtcTurk | PRO, geçtiğimiz günlerde Kalben’in ‘Eski Dünyanın Yangını’ isimli yeni albümünün lansmanını, Decentraland Metaverse'de düzenleyerek bir ilke imza atmıştı. BtcTurk | PRO, şimdi de albümün turnesine 10 Şubat saat 21.00'de Zorlu PSM'nin ev sahipliği yaptığı Turkcell Sahnesi’nde başlıyor. 12 farklı şehri kapsayan albüm turnesi ile müzikseverler #BtcTurkPROileSahnede konseptiyle bir araya gelerek müziğin tadını çıkarıyor.

BtcTurk | PRO’dan kullanıcılarına hediye biletler!

7 Şubat Pazartesi günü saat 14.00'te düzenlediği yarışma ile 10 kişiye çift kişilik bilet hediye eden BtcTurk | PRO, turne süresince her şehirde sürpriz hediyeler ve biletler kazandırmaya devam edecek.

12 farklı şehirde düzenlenecek konserler;

18 Şubat İzmir OOZE VENUE
19 Şubat Denizli MERKEZ EFENDİ KÜLTÜR MERKEZİ
22 Şubat Antalya NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
23 Şubat Isparta ISPARTA BEL. KÜLTÜR MERKEZİ
27 Şubat Adana 01 BURDA PGM
28 Şubat Mersin ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ
01 Mart Gaziantep ŞAHİNBEY KON. VE SANAT MERKEZİ
03 Mart Trabzon K.T.Ü ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ
05 Mart Samsun SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BEL. SANAT MERKEZİ
09 Mart Diyarbakır SEZAİ KARAKOÇ KÜLTÜR MERKEZİ
10 Mart Ankara IF PERFORMANCE HALL
18 Mart Kayseri KADİR HAS GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ