Yusuf ZENGİN

#AYJET Uçuş Okulu, 103’nci dönem mezuniyet törenini 04 Haziran 2022 Cumartesi günü mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanında gerçekleştirmiştir.

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 17 genç pilot adayı, yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamışlardır.
Törende, AYJET Okul Müdürü Naci UÇAR vedönem birincisi Berat Anıl BERBERkonuşma yapmışlardır.

Bugüne kadar AYJET Uçuş Okulu’nun yetiştirdiği 1565 mezun pilotun 1320’sikokpitteki yerlerini almış ve havayollarında uçmaya başlamıştır.
Sayısal başarıdan daha anlamlı olanı Ayjet mezunu pilotların, uçtukları havayollarında göstermiş oldukları performans ile takdir ve beğeni toplamalarıdır.

Ayjet ailesi yeni mezun ettiği pilotlarla büyümeye ve hızla büyüyen Türk Sivil Havacılığına yetiştirdiği pilotlarıyla katkı sağlamaya devam ediyor.

Mezun pilotlara diplomalarının verilmesi, brövelerinin takılması, dönem birincisi Berat Anıl BERBER’e armağanının takdim edilmesi ve fotoğraf çekimi sonrası, Hezarfen Havaalanında verilen ikram ile tören tamamlanmıştır.

Genç mezun pilotlarapilotluk kariyerlerinde başarılar ve emniyetli uçuşlar dileriz.