Cildiniz mevsim koşulları, güneş, hava kirliliği, susuzluk, beslenme v.b. birçok etki ile zamanla nem ve elastikiyet kaybına uğrayabilir. Sağlıklı ve ışıldayan bir cildin sırrı cilt bariyerini güçlendirmek ve nem dengesini korumaktır. Darphin’in ciltteki hassasiyeti ve kızarık görünümü azaltmaya yardımcı serisi Intral, hangi zorlu koşula maruz kalırsanız kalın cildinizi güçlenmiş görünümüne kavuşturur ve yatıştırır. Aynı zamanda hava kirliliği ve çevresel faktörlere karşı hassas cilde bir kalkan oluşturarak bu etkilerden korur. Temizlemeden, güneş korumasına her alanda fayda sağlayan Darphin Intral ürünleri ile bakım rutininizi oluşturarak cildinizi her an koruma altına alın!

Ekim ayından itibaren ise 30 ml Intral Inner Youth Rescue Serum ve 15 ml Intral Active Stabilizing Lotion içeren çantalı özel kit sınırlı sayıda, seçili eczanelerde ve Darphin websitesinde satışa sunuluyor.

Kit İçeriği: Kadife Darphin Çanta, 30 ml. Intral Inner Youth Rescue Serum, 15 ml. Intral Active Stabilizing Lotion

Kit Satış Fiyatı: 1129 TL

INTRAL – INNER YOUTH RESCUE SERUM – KIZARIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTMAYI DESTEKLER.

Intral Inner Youth Rescue Serum, güçlendirilmiş formülü ile cildin hassas ve kızarık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildi %222 oranında nemlendirirken, nemsizlik kaynaklı ince çizgi görünümünü azaltır. Cilde anında ve 24 saat boyunca aydınlık görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cilt dokusuna pürüzsüz görünüm kazandırmaya ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30ml-1129TL

INTRAL ACTIVE STABILIZING LOTION – ÇEVRESEL FAKTÖRLERE KARŞI KORUMAYA YARDIMCI OLUR.

Papatya, şakayık, alıç ve mantar meşesi özlerinin gücü ile cildi yatıştırmaya ve korumaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve cilt dokusunu düzenleyerek gözeneklerin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını destekler. Cildi hava kirliliği ve mavi ışınlar gibi çevresel faktörlere karşı korur.