GNC yönetim kurulu üyeleri Gökhan Çetinkaya, Gökhan Yıldız, Turgay Yıldız CNC torna ve işleme merkezi tezgahları üreticisi Victor Taichung’in üretim merkezini ziyaret etti. Merkezi Tayvan Taichung’da bulunan 1954 yılında ilk girişimlerine başlayan bu köklü marka bu yıl 70’inci yaşını kutluyor.

Makina imalatçıları sektöründeki en modern, en çevreci fabrika olarak tanınan ve bu konuyla ilgili bir çok kurumdan ödül alan fabrika “ Green & Smart “ diye adlandırııyor. Verimliliği artırma konusundaki başarısıyla da bilinen marka, Türkiye’de GNC Makina ile işbirliği yapıyor.

GNC Makina 2011 yılından bu yana Victor Taichung markasının Türkiye genel distribütörlüğünü üstleniyor. Dünya genelindeki tüm distribütörler arasında en iyi hizmeti vererek en büyük ciroyu gerçekleştiren GNC Makina, bu yıl da aynı başarıyı gösterdi. Bugüne kadar birinciliği kimseye bırakmayan GNC Makina, 2023 yılında da ‘’en başarılı distribütör’’ ödülünü Tayvan’da gerçekleşen ziyaret sırasında Victor Taichung’un sahibinden aldı. Ödül sonrasında GNC Makina Yönetim Kurulu üyeleri, Türk üretim sektörüne katkı sağladıkları için çok mutlu olduklarını söylediler.

GNC Makina’nın başarısını sırasıyla takip eden ülkeler ise Çin, İtalya, Hollanda ve Fransa oldu.