Goe; modern, çevre dostu ve keyifli bir ulaşım seçeneği sunan elektrikli scooter alanında yepyeni bir marka ve bu vesile ile sizlerin beğenisine çıkmaktan büyük bir keyif alıyor Kaliteli malzemelerden üretilmiş elektrikli scooter markası Goe kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı hız seçenekleri sunuyor. Goe, 27-30 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak Motobike Fuarı’nda ilk defa ilgilileri ile buluşuyor. 9.Hall’de bulunan standında yer alacak Goe, fuarda birbirinden güzel 4 farklı modeli ile boy gösterecek.

Fuar aracılığı ile sizlerle tanıştırırken 4 farklı seçenek sayesinde motosiklet ehliyetine ihtiyaç olmadan da sürüş keyfini yaşama imkânı sunduğunu sizlerle paylaşmak isteriz.

Goe marka motosikletler, akıllı teknoloji ile donatılmıştır. LED ön far ve LCD gösterge paneli ile sürüş konforunu maksimum seviyeye taşır. LG marka bataryası hızlı sarj özelliğinin yanında her bireyin taşıyabileceği bir ağırlığa sahiptir. Böylelikle gittiğiniz her yerde bataryanızı rahatlıkla şarj etme olanağı tanır.

Goe, sürdürülebilir bir gelecek için tasarlanmıştır. Bosch marka elektrikli motoru sayesinde, karbon ayak izimizi azaltmamıza yardımcı olurken, sessiz ve titreşimsiz sürüşü sayesinde şehir içi trafik sıkıntısını da sizin için ortadan kaldırır. Her anlamda bütçe dostu olan Goe, ekstra bir bakım gerektirmez.

Sürdürülebilir, pratik ve stil sahibi Goe’yi daha yakından tanımak ve daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.