#Yabancılara Sağlık Sigortası

Merka Anadolu Sigorta yetkili acentesi Merih Zengin, Yabancılara Sağlık Sigortası hakkında bilgiler paylaşmıştır. 11 Nisan 2014 tarihinde yürürlüğe giren bir kanunla, yabancı uyruklu vatandaşlar Türkiye'de sağlık sigortası yaptırma zorunluluğu getirilmiştir. Bu kapsamda, Merka Anadolu Sigorta size özel avantajlarla Yabancılara Sağlık Sigortası sunmaktadır.

Yabancılara Sağlık Sigortası, hastalık veya kaza durumunda ortaya çıkabilecek muayene, tedavi ve bakım giderlerinizi güvence altına alır. Bu sigorta ile sağlık hizmetlerinden yararlanırken mali açıdan koruma altında olursunuz.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ürünü, oturma izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyruklu kişilerin yaptırmaları gereken sağlık sigortası ihtiyacına çözüm sunar. Bu ürün, oturma izni veya ikamet tezkeresi için gerekli olan şartları karşılamaktadır.

Merka Anadolu Sigorta'nın yetkili acentesi Merih Zengin ile iletişime geçerek Yabancılara Sağlık Sigortası hakkında daha detaylı bilgi alabilir, size özel avantajları ve poliçe detaylarını öğrenebilirsiniz.