Ege Serbest Bölge’de deri ve teknik tekstil alanlarında faaliyet gösteren SF Trade, her yıl düzenlediği çocuk festivalinin 10. yılını kutladı. SF Trade Genel Müdürü Aylin Gözay, festivalin çalışanların motivasyonunu yükseltmeyi amaçladığını belirtti. Fabrika bahçesinde gerçekleştirilen etkinlik, renkli bir programla çocukları ve çalışanları bir araya getirdi.

Aylin Gözay, SF Trade'in geniş bir aile olduğunu vurgulayarak, çocuklara yatırım yapmanın önemine değindi. Onların büyürken bu ailenin bir parçası olmalarını ve ülkeye faydalı bireyler haline gelmelerini istediklerini söyledi. Bu yılın festival temasının "Hayalimdeki Dünya" olduğunu ve güzel bir dünya bırakmak için herkese büyük sorumluluklar düştüğünü vurgulayan Gözay, SF Trade'in sürdürülebilir ürün ve üretim stratejisinin önemini bir kez daha altını çizdi.

Festival kapsamında animasyon ekibi tarafından hazırlanan yarışmalar, sihirbazlık gösterileri ve oyunlar düzenlendi. Tüm katılımcılara keyifli saatler yaşatan etkinlik, çocuklar ve SF Trade çalışanları arasında bir bağ oluşturdu. İzmir Marşı'nın hep bir ağızdan söylenmesi ve pastaların kesilmesiyle birlikte, çocuklar anne ve babalarının işyerlerindeki etkinliğe katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.