EGİAD Ege Genç İş İnsanları Derneği Sosyal İlişkiler Komisyonu, yaz mevsimini karşılamak amacıyla EGİAD Yaza Merhaba Yemeği adlı bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlik, Ortaya Alaçatı'da gerçekleştirildi ve EGİAD üyelerinin yoğun katılımıyla renkli bir geceye dönüştü.

EGİAD Yaza Merhaba Yemeği, üyeler arasındaki tanışıklık bağlarını güçlendirmeyi ve uzun süredir bir araya gelemeyen üyelerin özlem gidermesini sağlamayı hedefliyordu. Etkinlikte üyeler, görüş alışverişinde bulunma ve iş ağlarını genişletme fırsatı da yakaladı.

Etkinliğe EGİAD Sosyal İlişkiler Komisyonu üyeleri Kadircan Yörük, Berna Çoban, Selçuk Yazıcıoğlu, Alp Avni Yelkenbiçer, Alp Çandarlı, İlayda Serter ve Kemalettin Okkaoğlu öncülük etti. Ayrıca etkinlikte Huriye-İlker Erdiliballı, Sinan-Ece Gülle, Yağmur-Arda Yılmaz, Yağız-Ayşin Serter, Ali Fatih Dalkılıç, Fatih Mehmet Sancak, Sezai Nüzhet Noyan, Oğuz Sertaç Yılmaz, İlkim Asiye Ünlü, Selen Günaydın, Beril Karaman, Burtan Uçar, Açelya Baç, Gül-Alper Tutak, Merve Topraklı, Cem Karaca, Bora Kurtmen, Nail Özkardeş, İpek Kurtmen, Nazlı Aşçıoğlu ve Simge Özkan gibi birçok üye yer aldı.

EGİAD Yaza Merhaba Yemeği, üyeler arasında bağları güçlendiren, yeni tanışıklıkların oluşmasını sağlayan ve iş ağlarını genişletme imkanı sunan keyifli bir etkinlik olarak gerçekleşti. Etkinlik, üyelerin bir araya gelerek sosyal ilişkilerini kuvvetlendirmesi ve iş dünyasındaki işbirliği fırsatlarını değerlendirmesi için önemli bir platform sağladı.