Yaz enerjisinin canlı ve renkli bir şekilde şehre taşındığı Galataport'taki yeni ve genç marka Cluf, Solar Joy adını verdiği ilk yaz koleksiyonunu unutulmaz bir davetle kutladı.

Galata Hills'in ev sahipliği yaptığı etkinliğe dijital medya, moda ve spor dünyasından pek çok ünlü isim katıldı. Özellikle gençlerin dikkatini çeken Cluf, yeni koleksiyonunda yazın enerjisiyle dolu anlarından esinlenerek tasarladığı parçaları ön plana çıkarıyor. Plajda rahatlıkla kullanılabilecek Havlu Kumaşlı Happy Towel'dan, yazın favorisi olmaya aday pamuklu parçalara kadar her bir ürün enerjik ve dikkat çekici bir tarzı yansıtıyor.

Cluf'un kurucu ortağı Özge Özalp, etkinlikle ilgili olarak, "İçerik üreticileri, sporcular ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı bu davette, tüm misafirler Cluf ürünlerini inceleme fırsatı buldular. Güzel müzik, boğaz havası ve eşsiz içecekler eşliğinde eğlencenin tadını çıkarırken, günün en büyük sürprizi tarihi yarımadayı ve boğazı süsleyen gökkuşağı oldu. Bu renk dolu etkinlik, tam anlamıyla Cluf'un ruhunu yansıttı" şeklinde konuştu.