Türk Hava Yolları (THY), Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan'ı 3-2 yenerek şampiyon olan Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı'na bir haftalık tatil hediye etti.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Filenin Sultanları'na Türk Hava Yolları’ndan davet. Bayrağımızı gururla taşıyan Avrupa şampiyonu Filenin Sultanları'na 1 haftalık tatil hediye ediyoruz. Oyuncu, antrenör ve yanlarında seyahat edecek bir kişiye istedikleri 344 destinasyondan herhangi birinde tatil imkanı sunuyor; bu büyük ve milli sevince ortak oluyoruz" ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları, sporun ve milli başarıların destekçisi olarak, Türkiye'nin gurur kaynağı olan Filenin Sultanları'nın zaferini coşkuyla kutluyor ve onları ödüllendiriyor. Bu tatil hediyesi, Türkiye'nin uluslararası arenadaki başarısını daha da yüceltiyor ve sporun önemine vurgu yapıyor.

Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı, Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde sergilediği üstün performansla hem ülkemize hem de THY'ye unutulmaz bir zafer yaşatmış oldu. Tatil hediyesi ise bu zaferin bir teşekkürü olarak Filenin Sultanları'na sunuldu.