Türkiye'nin önde gelen özel yer hizmeti şirketi Çelebi Havacılık, Rize Havalimanı'nda unutulmaz bir seyahat deneyimi sunmak amacıyla Çelebi Platinum hizmetini başlattı. Macaristan'ın Budapeşte şehrinde ve Türkiye'de toplamda 20 havalimanında sunulan Çelebi Platinum, yolculara birinci sınıf hizmet ve konfor sunarak seyahatlerini daha keyifli hale getiriyor.

Çelebi Havacılık, 65 yıllık deneyimiyle bugün 3 kıta, 5 ülke ve 40'tan fazla istasyonda hizmet vermektedir. Şirket, müşterilerinin global servis ihtiyaçlarını daha fazla noktada karşılamak üzere operasyonlarını genişletmeye devam etmektedir. 15 yıl önce başlatılan Çelebi Platinum, Türkiye'deki tüm istasyonlarda ve Budapeşte Havalimanı'nda yolculara kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirmek amacıyla bir dizi premium hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında karşılama ve uğurlama, apron hizmetleri, transit yolcu ve VIP transferleri, bagaj taşıma, araç temini ve öncelikli check-in bulunmaktadır. Çelebi Platinum, Rize Havalimanı'nda da misafirlerinin hem havada hem de yerde gereksinimlerini karşılayarak sorunsuz ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır.

Çelebi Platinum hizmeti, özel eğitim alan personeller tarafından sunularak kişiye özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Özellikle bagaj taşıma hizmeti, havalimanı tesislerinin her noktasında destek ve yardım sunma özelliğiyle Çelebi Havacılık'ın yer hizmetleri konusundaki uzmanlığını vurgulamaktadır. Çelebi Platinum, helikopter ve özel jet kiralama, otel ve restoran rezervasyonları gibi geniş bir yelpazede 7/24 müşteri desteği ve dinlenme salonu hizmetleri gibi çözümler sunarak yolcu ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır.

Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü Osman Yılmaz, "Rize Havalimanı'nda Çelebi Platinum hizmetini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Amacımız, üst düzey kişiselleştirilmiş hizmet sağlayarak seyahat deneyimini yeniden tanımlamak. Her misafirimizin sorunsuz ve keyifli bir yolculuğu hak ettiğine inanıyoruz ve Çelebi Platinum hizmetimiz bunu sağlamak için tasarlandı" dedi.

Temmuz ayında Rize Havalimanı'nda sunulan Çelebi Platinum, seyahat acenteleri ve otel müşterileri dışında uçuş sınıfı gözetmeksizin tüm yolcuların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Çelebi Havacılık, seyahat standartlarını yükseltmeye devam ederek havalimanlarında mükemmel bir seyahat deneyimi sunma konusundaki kararlılığını sürdürmektedir.