Anadolu Efes, Corendon Airlines ile Yeni Zaferlere Uçmaya Devam Edecek

İlklerin Havayolu olarak bilinen Corendon Airlines, Türk basketbolunun öncüsü olan Anadolu Efes Spor Kulübü ile kazandığı kupaların heyecanını 2023-2024 sezonunda da yaşamaya devam edecek.

Yeni basketbol sezonuna geri sayım devam ederken, Corendon Airlines ve Anadolu Efes Spor Kulübü, üç yıl önce başlayan sponsorluk anlaşmasını uzatma kararı aldı. İki marka, kendi alanlarında birçok ilki gerçekleştirerek başarı dolu bir yolculuğa imza attı ve bu başarı serüveni 2023-2024 sezonunda da devam edecek.

Corendon Airlines ve Anadolu Efes arasındaki iş birliği, önemli bir buluşma ile taçlandı. Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz ve sezon başında takımın başına getirilen başarılı Başantrenör Erdem Can, Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer'e ziyarette bulundu.

Antalya'daki Corendon Airlines merkezinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Yıldıray Karaer'e basketbol yıldızı Shane Larkin'in forması hediye edilirken, Yıldıray Karaer ise Corendon Airlines uçak maketini Genel Direktör Alper Yılmaz ve Başantrenör Erdem Can'a takdim etti.

Ziyaret sonrası Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, şunları söyledi: "Türk sporunun ve sporcularının adını 1976 yılından bu yana her zaman Avrupa'nın en üst seviye organizasyonlarında temsil eden Anadolu Efes Spor Kulübü ile olan anlaşmamızı uzatmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 3 yıl önce başlayan bu yolculuğumuz önümüzdeki sezon da devam edecek. Son olarak sezon başında takımı devralan Erdem Can'ı tebrik eder, başarılar dileriz. Ekibi ve oyuncu grubu ile ülkemize yeni zaferler getirmesini temenni ederiz."

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise şunları ekledi: "Birlikte geçirdiğimiz 3 sezonun ardından Corendon Airlines artık Anadolu Efes Spor Kulübü ailesinin en önemli üyelerinden biri. Sadece basketbola değil, Türk sporuna yaptıkları yatırımlarla tüm spor kamuoyuna örnek teşkil ediyorlar. Avrupa'nın önde gelen havayolu şirketlerinden biriyle yolculuğumuza devam edeceğimiz için çok mutluyuz. Umarım bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder ve birlikte Türk basketboluna yeni ve unutulmaz zaferler kazandırırız."

Corendon Airlines, önümüzdeki sezon da Anadolu Efes ile yeni kupalara uçmaya hazırlanıyor.