Yusuf ZENGİN

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, TK FEST 2023 etkinliğine coşkuyla katıldı. Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı, Türk Hava Yolları CEO'su Ahmet Bolat'ın ev sahipliğinde Yeşilköy'deki THY Genel Müdürlük Binası'nda düzenlenen etkinlikte kurum çalışanlarıyla buluştu.

Etkinlikte konuşma yapan Türk Hava Yolları CEO'su Ahmet Bolat, takımın rekabetçi bir ligde mücadele ettiğini vurgulayarak, "Rakiplerimiz bu alana ciddi yatırımlar yapıyorlar. Aslında bütçemiz bu yatırımların üstesinden gelecek kapasitede. Ancak takımımızın gösterdiği özveri ve tutku beni gururlandırıyor. Geçtiğimiz sezonu kaçırdık ama bu sezon CEV Kupası'nda zafer kazanmayı hedefliyoruz. Ayrıca, milli takımda temsil eden oyuncularımızdan Kübra Akman'a özel bir ödül verme niyetindeyiz. Ligde ilk iki sırayı hedefliyoruz ve oyuncularımızın hepsiyle gurur duyuyoruz." şeklinde konuştu.

Bolat, bu sezon THY maçlarını izlemeye tüm sporseverleri TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu'na davet ettiğini de belirtirken, maçları en önce kendisinin izleyeceğini ekledi.

Yeni sezon için THY Kadın Voleybol Takımı'nın başına getirilen Brezilyalı başantrenör Jose Roberto Guimaraes (Ze Roberto), takımla olmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade ederek, "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni sezon için heyecanlıyım. Yeni sezonda sizin desteğinize ihtiyacımız var, lütfen bizi yalnız bırakmayın." dedi.

Takım kaptanı Şeyma Ercan, 6. sezonunu aynı ekip içinde geçirdiğini vurgulayarak, "Bu takım her zaman büyük hedeflere sahipti ve bu sezon daha büyük hedeflerimiz var.

"Sporcuların Sağlıklı Beslenmesi" Avrupa kupasını kazanmak istiyoruz. Dünyanın en iyi hocasına sahibiz ve bu sezon takımımız çok güçlü. Sizden gelen desteği bekliyoruz." şeklinde konuştu.

"Sporcuların Sağlıklı Beslenmesi" Milli voleybolcu Kübra Akman da aileleriyle birlikte olduğu için mutlu olduğunu ve takım olarak ligin en iyi şekilde tamamlanması hedefine odaklandıklarını belirtti.

Türk Hava Yolları CEO'su Ahmet  Bolat ve genel müdür yardımcıları, konuşmaların ardından oyuncular ve teknik kadroyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

THY Kadın Voleybol Takımı, TK FEST 2023 etkinliğine katılarak kurum çalışanlarıyla buluştu ve yeni sezon için büyük hedeflerle dolu olduklarını gösterdi.