Dijitalleşme yolunda hayata geçirdiği yeniliklerle kişilerin bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerine hızlı bir şekilde ve kolay yoldan ulaşmalarına yönelik çözümler sunmaya devam eden "Anadolu Hayat Emeklilik", finansal iyilik uygulaması Monay ile dijital bir iş birliğine imza attı. Şirket, Monay uygulamasında yer alan “Yolculuklar” kategorisi altındaki “Geleceğin için Birikime Başla!” yolculuğuyla Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olan kişilere özel 200 TL ek katkı payı hediye edecek.

Dijitalleşme çalışmalarını hız kesmeden sürdüren "Anadolu Hayat Emeklilik", finansal iyilik uygulaması Monay ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. Monay uygulaması üzerindeki “Yolculuklar” kategorisi altında, “Geleceğin için Birikime Başla!” başlığıyla ilk sırada yer alan "Anadolu Hayat Emeklilik", müşterilerine temas ettiği satış kanallarını çeşitlendirmeye devam ediyor.

Monay uygulaması üzerinden bireysel emeklilik yolculuğuna katılan ve Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olan kişiler için özel bir ayrıcalık sağladıklarını belirten "Anadolu Hayat Emeklilik "Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “Finansal iyilik uygulaması Monay ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin Bireysel Emeklilik Sistemi’nin kapsayıcılığının artırılmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. “Parasını Yöneten Hayatını Yönetir.” sloganıyla yola çıkan Monay, hem finansal iyilik hem de para yönetimi konusunda kullanıcılarının yanında oluyor. Para biriktirerek önümüzdeki dönemler için şimdiden tasarruf yapmaya başlamak isteyenler “Geleceğin için Birikime Başla!” yolculuğuna katılarak, yolculuğun sonunda bireysel emeklilik dünyasına dahil olabiliyor. Buradaki yönlendirme sayesinde Şirketimizin dijital kanallarına doğrudan ulaşarak dakikalar içerisinde gelecekleri için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyor. Üstelik, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bireysel emeklilik ürününü diledikleri gibi tercih edebilen ve satın alımı tamamlayan kişiler 200 TL ek katkı payı hediyesi de kazanıyor. Böylelikle daha ilk günden avantaj elde ederek Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olabiliyorlar. Müşteri adaylarımıza ulaştığımız kanalları çeşitlendirerek, daha fazla kişiyi sistemle buluşturmaya ve geleceğe güvenle bakmalarına destek olmaya devam etmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.