Recep Karağöz

İlçemizde faaliyet gösteren Aydın Sondaj, sporun gelişimine katkıda bulunmak ve Selimpaşaspor'a destek olmak amacıyla dört yıldır aktif bir şekilde kulübün sponsorluğunu üstleniyor. Bu destek, Selimpaşaspor'un Asbaşkanı Mert ERDİNÇ tarafından takdirle karşılandı.

Asbaşkan ve aynı zamanda Selimpaşaspor'un kaptanı olan Mert ERDİNÇ, Selimpaşaspor'un maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamada dört yıldır yanlarında olan Aydın Sondaj şirketi sahibi Erkan AYDIN'a teşekkürlerini iletti. Mert ERDİNÇ, "Selimpaşaspor'un içerisinde bulunduğumuz dört yıllık süre boyunca maddi, manevi her ihtiyaç duyduğumuz anda yanımızda olan Sevgili Arkadaşım, Aydın Sondaj şirketi sahibi Erkan AYDIN’a yönetici arkadaşlarım ve şahsım adına Selimpaşaspor’a kattığı destekler için çok teşekkür ederim." şeklinde duygusal bir teşekkür mesajı yayımladı.

Aydın Sondaj'ın sahibi Erkan AYDIN ise yaptığı açıklamada, Selimpaşa'nın gurur kaynağı olan Selimpaşaspor'u desteklemekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Erkan AYDIN, "Selimpaşa'mızın çok kıymetli değerlerinden biri olan yaşattıkları heyecan ve gurur ile Selimpaşaspor’un 'Aydın Sondaj' olarak dört yıldır sponsorluğunu yapmaktayız. Selimpaşa'mızda gençlerin sporla iç içe olması, spor alışkanlığı kazanması ve sporun bizleri birleştirici gücü ile bu uğurda mücadele veren başta Değerli Arkadaşım, Asbaşkan Mert Erdinç olmak üzere tüm yönetici arkadaşlara teşekkür eder; bundan sonraki tüm süreçlerde de her zaman olduğu gibi yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim." ifadeleriyle Selimpaşaspor'a olan desteğini sürdüreceğini vurguladı.

Selimpaşaspor, Aydın Sondaj'ın bu önemli katkısı sayesinde spor alanında büyümeye devam ederken, yerel işletmelerin spor kulüplerine sağladığı destekler, toplumun sporun güçlendirici etkilerini daha fazla görmesini sağlıyor.