Fuzul Holding'in yeni markası olan Fuzul Ventures, girişimciliği ve inovasyonu destekleyerek Türkiye Innovation Week (TIW) etkinliğine katıldı. Fuzul Ventures, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen ve 23-25 Kasım 2023 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen TIW 2023 etkinliğinde G4 No'lu standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuzul Ventures, vizyoner projeleri desteklemek amacıyla kurulmuş bir girişimcilik ve inovasyon odaklı marka olarak, TIW 2023'e katıldı. Fuzul Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Akbal, etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, girişimciliğin ülke ekonomilerinin büyümesinde önemli bir güç olduğunu belirtti. Akbal, Fuzul Ventures'in, fintech, proptech, gaming ve martech alanlarındaki girişimlere yatırım yapmayı planladığını ve bu alandaki potansiyel girişimcilere destek vermeyi hedeflediklerini söyledi.

Furkan Akbal, Fuzul Ventures'in amacının sadece finansal destek sağlamak değil, aynı zamanda girişimcilere tecrübe aktarımı yapmak ve yeni bağlantılar kazandırmak olduğunu vurguladı. Fuzul Ventures, gerçekleştireceği yatırımlarla geleceğin lider şirketlerinin temelini atmaya ve rekabette öne çıkmaya yönelik bir strateji izliyor. Akbal, organizasyona katılmaktan duydukları kıymeti belirterek, Fuzul Ventures'in girişimcilere destek sağlamak ve onlara gelecekteki başarıları için bir platform oluşturmak amacıyla TIW 2023'e katıldığını ifade etti.