Şişli Belediye Başkanı Aylin Kotil, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. Kotil, bu ziyarette İstanbul'un güzellikleri için birlikte çalışma kararı aldıklarını ifade etti.

Başkan Kotil, "Her şeyin daha güzel olması için başkanımızın yanındayız. Şişli Şimdi!" diyerek, Şişli halkına seslendi. Göreve geldiği ilk günden itibaren belediyenin tüm imkanlarını kullanarak öncelikli konulara odaklanacaklarını belirten Kotil, şu açıklamalarda bulundu:

"Sizlerin destekleriyle göreve geldiğim ilk günden itibaren, belediyenin tüm imkanlarını kullanarak önemli konulara odaklanacağım. Sloganımız net: Şişli Şimdi! Önceliklerimiz bellidir: çocuk, anne, gençlik, emekli ve emekçi. Çocuklarımız gülmeli, annelerimiz gülmeli, gençlerimiz gülmeli, emeklilerimiz gülmeli, işçimiz, memurumuz, esnafımız... tüm Şişli gülmeli! Ve bu güzellikleri yaşamak için beklemeye gerek yok, ne zaman mı? ŞİMDİ!"

Beş temel konuyu öncelik haline getirerek, Şişli'yi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için elbirliğiyle çalışacaklarına inandığını dile getiren Kotil, "Sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek, yaşam kalitenizi artırmak için buradayım. Hep birlikte, Şişli için daha güzel günleri inşa edeceğiz" dedi.

Başkan Aylin Kotil, sosyal medya hesabından da paylaştığı mesajında, halka daha yakın olacaklarını ve Şişli için daha güzel günlerin inşa edileceğini vurgulayarak, takipçilerini @aylin_kotil adresinden kendisiyle iletişime geçmeye davet etti.

Saygılarımla,
Aylin Kotil
@aylin_kotil