Moda dünyasının öncü markalarından DESA, yeni yıla özel bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. "Uçur Beni DESA" kampanyası, seyahat ve moda tutkunları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. DESA, Pegasus BolBol iş birliğiyle 8 Aralık itibarıyla başlayan kampanya kapsamında, 10.000 TL ve üzerindeki alışverişlerde en az 5.000 BolPuan hediye ediyor.

Alışveriş tutarı arttıkça BolPuan'lar da artıyor ve kullanıcılar yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alma fırsatı elde ediyor. Her anınıza eşlik eden DESA, deri ceketlerden ayakkabılara, çantalardan deri aksesuarlara kadar geniş ürün yelpazesiyle müşterilerini cezbetmeyi hedefliyor.

Kampanya Detayları:

. 10.000 TL üzeri alışverişlerde 5.000 BolPuan (1 yurt içi uçak biletine karşılık gelir).
. 25.000 TL üzeri alışverişlerde 15.000 BolPuan (1 yurt dışı uçak biletine karşılık gelir).
DESA'nın "Uçur Beni DESA" kampanyasıyla şıklık ve seyahat bir araya geliyor. Moda tutkunları ve seyahatseverler, 8 Aralık'tan itibaren DESA mağazalarında ve online alışveriş platformlarında bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirler. Hayalinizdeki tatil veya sevdiğiniz şehri keşfetmek için DESA ve Pegasus BolBol iş birliğiyle kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor!