Bupa Türkiye, sağlık hizmetleri alanındaki büyüme stratejisi kapsamında üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Bupa Acıbadem Sigorta'da Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren Ebru Keskin Kulalar, artık Bupa Türkiye Strateji ve Dönüşüm Ofisi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Ocak 2024 itibarıyla bu göreve getirilen Ebru Keskin Kulalar, Bupa Türkiye'nin çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerin makro stratejilerini geliştirmek, desteklemek ve ihtiyaçlarını yönetmek amacıyla oluşturulan "Strateji ve Dönüşüm Ofisi"nin lideri olarak görev yapacak.

Bupa Türkiye'nin entegre sağlık hizmetleri alanında kararlı ve tutarlı stratejik adımlarla büyüme yolculuğuna devam ettiği vurgulanmaktadır. Ebru Keskin Kulalar'ın odak ve sorumluluk alanları ise strateji, transformasyon, müşteri, dijital, pazarlama, insan kaynakları, hukuk, diş klinikleri gibi önemli alanları kapsamaktadır. Aynı zamanda, Bupa Türkiye bünyesindeki tüm oluşumlar ile yakın ve çapraz işbirliği içinde çalışacak.

Bupa, dünya genelinde müşteri odaklı sağlık hizmetleri sunma hedefiyle bilinen bir şirket olarak, Türkiye'de sağlık sigortacılığı, direkt satış ve finansal danışmanlık alanlarında faaliyet göstermekte; ağız ve diş sağlığı alanındaki hizmetleriyle de dikkat çekmektedir.

Ebru Keskin Kulalar, Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümünden dördüncülükle mezun olduktan sonra İngiltere'ye yüksek lisans eğitimi için gitmiş ve University of Essex’te Ekonomi ve Finans programını onur derecesi ile tamamlamıştır. İş hayatına Yapı ve Kredi Bankası Teftiş Kurulu'nda başlayan Kulalar, risk yönetimi ve denetim tecrübesini Allianz Sigorta ve ERGO Holding'de sürdürmüş; aynı zamanda uyum, suistimal, uluslararası yaptırımlar ve kurumsal risk yönetimi konularında çeşitli kademelerde görev almıştır. KPMG Türkiye Risk Danışmanlığı ekibine katıldıktan sonra finans sektöründen enerji, otomotiv, inşaat gibi farklı sektörlerde lider kuruluşlarda çeşitli projelerin yönetimini üstlenmiştir.

2012 yılında Bupa Acıbadem Sigorta'ya katılan Kulalar, en son poliçe operasyonları, tahsilat, yerinde sigortacılık hizmetleri, müşteri iletişimi merkezi, müşteri deneyimi, pazarlama ve insan kaynakları bölümlerinden sorumlu olarak görev yapmaktaydı. Aynı zamanda İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmekteydi.