Kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi hizmeti sunan LifeClub, MarTech Awards 2024’te “Sağlık ve Wellness Sektöründe En İyi Teknoloji” ödülünü kazandı.

MarTech Awards, pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirdiği bir organizasyondur. Bu yıl yedincisi düzenlenen MarTech Awards’a 5 ana kategori ve 85 alt kategoride 750’nin üzerinde firma ve proje katıldı.

Türkiye’nin ilk sağlık Super App’i olan LifeClub, MarTech Awards’ün “Sağlık ve Wellness Sektöründe En İyi Teknoloji” ödülünün sahibi oldu. MarTech Awards organizasyonu, teknolojinin doğru kullanımıyla inovasyon ve başarıyı bir araya getiren markalara ödüller vererek sektöre ilham vermeyi amaçlıyor.

LifeClub, 2024 yılına iki ödülle başlamıştı ve MarTech Awards ile bu başarı grafiğini sürdürmeye devam ediyor.

LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin, aldıkları ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Pazarlama dünyasında teknolojinin gücü her zamankinden daha belirleyici hale geliyor. Bu dönüşümde öncü olanları ödüllendirmek geleceğe ilham veren markaların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu yüzden organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. LifeClub Sağlıklı Yaşam Hizmetleri’nin bu başarısının altında, sağlık sektörünün öncüsü olan Acıbadem Sağlık Grubu’nun gücü ve tecrübesinin, teknoloji çözüm ortağımız ve tüm paydaşlarımızın rolü olduğunu da belirtmeliyim."

LifeClub, Türkiye’nin ilk ve tek “sağlıklı yaşam ekosistemi” olarak bireylere ve kurumlara kişiye özel rehberlik sunuyor. LifeClub uygulaması üzerinden sunulan dijital hizmetlerle fiziksel hastane sistemleriyle entegre bir kişiye özel sağlık yönetimi sağlanıyor.

LifeClub'un teknolojisi, Acıbadem Sağlık Grubu Diyetisyen ekibi rehberliğinde kişiye özel diyet programları hazırlama, üyelerin ihtiyaçlarına göre programlar oluşturma, sağlıklı yaşam kılavuzlarına erişim sağlama, nefes egzersizi ve meditasyon gibi zihin sağlığı uygulamalarıyla birlikte sağlık ve wellness ürünleri satın alma gibi imkanlar sunuyor.

MarTech gibi sektöre ilham olan organizasyonlardan ödül almak, LifeClub ekibi için büyük bir mutluluk kaynağı. Bu ödül, hem üyelerden gelen olumlu geri bildirimlerin bir teyidi hem de çalışmalarının sektörde takdir gördüğünün bir kanıtı olarak kabul ediliyor.