"Anadolu Sigorta Bakırköy" QNB Sigorta, müşterilerinin gelecek endişelerini azaltarak hayatlarının her anında yanlarında olmayı hedefleyen bir anlayışla hareket ediyor. Bu hedef doğrultusunda, sürdürülebilirlik ve çevre bilincini topluma yaymayı amaçlayan bir projeyi hayata geçirdi. Ege Orman Vakfı ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilen proje, "Bugünden Yarına, QNB Sigorta Hayat Ormanı" adını taşıyor. Anadolu Sigorta Bakırköy "Merka"

Mersin – Silifke Yeşilovacık ağaçlandırma sahasında başlatılan proje kapsamında ilk etapta 10.000 fidan bağışlandı. Bu fidanların dikim ve bakım sürecinde öncelikli olarak yöre halkına istihdam sağlanıyor, özellikle kadınların bu süreçte ön planda olması hedefleniyor.

QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş, etkinlikte yaptığı açıklamada, "Bugün, bugünü yaşa" söylemiyle sadece müşterilerinin değil, tüm toplumun ve gelecek nesillerin yaşamına değer katma hedefiyle hareket ettiklerini belirtti. Ayrıca, sürdürülebilirlik çalışmalarının QNB Sigorta'nın kurumsal anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğunu vurguladı.

Anadolu Sigorta Bakırköy "Merka"

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Perihan Öztürk ise, QNB Sigorta'nın doğaya katkı sağlamasından dolayı teşekkür ederek, projenin Türkiye genelinde sürdürülebilirlik kapsamında yeni projelere öncülük etmesini diledi. Ormanda dikilen her fidanın, gelecek kuşaklara umut ve sağlık getireceğini ifade etti.

Bu proje, QNB Sigorta'nın "Geleceğe Değer" vizyonunun bir yansıması olarak değerlendiriliyor. Marka, sadece sigortacılık hizmetleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda topluma ve çevreye değer katma sorumluluğunu da üstlenerek, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma misyonunu benimsiyor.

Anadolu Sigorta Bakırköy "Merka"